Nocny Bieg Świętojański – zmiany w organizacji ruchu (21-22.06.2024)
1162 (762) 2014-09-19 - 2014-09-25

Trzecie Śniadanie dla organizacji pozarządowych

W sobotę, 20 września o godz. 12.00 w filii Miejskiej Biblioteki Publicznej na Obłużu przy ul. Na Boisko 6 odbędzie się Trzecie Śniadanie.

To odbywające się co miesiąc spotkanie mające na celu integrację działaczy gdyńskich organizacji pozarządowych, wymianę informacji, poglądów, opinii, ułatwiające nawiązywanie partnerstwa oraz realizację wspólnych inicjatyw i projektów. Spotkania mają formułę śniadań i ten sam przebieg: jedna godzina przeznaczona jest na integrację, druga na rozmowę na temat wcześniej zgłoszony przez organizacje pozarządowe oraz dzielenie się praktykami i doświadczeniami.

Tym razem zaprezentowane zostaną filie gdyńskiej biblioteki jako miejsca animacji lokalnej społeczności a prezentacji dokonają goście specjalni: przedstawicielka zarządu Okręgu Gdańskiego Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich Teresa Arendt oraz kierujące filiami: na Obłużu Anna Czeran i w Chyloni Danuta Uchman.

Wstęp wolny.

Wydarzenie jest częścią projektu „Reja Gdynia jako miejsce wspierania i sieciowania gdyńskiego III sektora", realizowanego przez Fundację NADAKTYWNI w partnerstwie z Miastem Gdynia i przy wsparciu Gdyńskiej Rei. Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz Miasto Gdynia.

ikona