1163 (763) 2014-09-26 - 2014-10-02

Jesień z Teatrem Gdynia Główna

Teatr Gdynia Główna (pl. Konstytucji 1) zaprasza na:
- lekcje teatralne/Stacja Bajek
Po wakacyjnej przerwie w Teatrze Gdynia Główna ruszają Lekcje Teatralne oraz Stacja Bajek. Zapraszamy młodzież szkolną wraz z nauczycielami na spotkanie ze spektaklami opartymi na dobrej literaturze, połączonymi z wykładem akademickim. Na widzów młodszych - przedszkolaki  i uczniów szkoły podstawowej czekają bohaterowie baśni i bajek oraz spotkanie z aktorami w części edukacyjno - animacyjnej. Szczegółowy repertuar: www.teatrgdyniaglowna.pl.

- warsztaty

Zapraszamy nauczycieli, pedagogów szkolnych, instruktorów teatralnych, osoby pracujące z dziećmi, młodzieżą, seniorami, którzy przygotowują spektakl lub widowisko bożonarodzeniowe na warsztaty literacko-teatralno-obrzędowe. Podczas zajęć, które poprowadzi Luba Zarembińska - aktorka, założycielka i reżyserka Teatru Stacja Szamocin, uczestnicy będą pracować nad modelową wersją scenariusza, którą będą mogli zrealizować w swoich placówkach. Zgłoszenia prosimy nadsyłać do 1 października 2014 roku, na adres: teatr@teatrgdyniaglowna.pl
Szczegóły na www.teatrgdyniaglowna.pl

- Wielkie Ciasto, Stacja Bajek 5 października o godz. 12.00

Powakacyjny sezon rozpoczynamy od przedstawienia dla dzieci „Wielkie ciasto". Kuchmistrz Wielkiej Kuchni zaprasza na spotkanie z Kowalczykiem, Gwiezdnym Żółwiem, Alfem i resztą wspaniałych, skonstruowanych z pomysłem kuchennych bohaterów. Spektakl dla widzów w każdym wieku.

Rezerwacja tel. 58 351 15 12, kom. 600 306 634; e-mail: teatr@teatrgdyniaglowna.pl.