1163 (763) 2014-09-26 - 2014-10-02

Spotkania dla rodziców

Fundacja Mamy z Morza zaprasza na spotkania dla przyszłych rodziców i rodziców małych dzieci (0-3 lat) w ramach projektu „Maluszek i zdrowy brzuszek".
Geny to nie wszystko! Zdrowie dziecka zależy w dużej mierze od tego, jakie wzorce żywieniowe przekażecie mu jeszcze przed jego narodzeniem i podczas pierwszych trzech lat życia. Tego, jaką dietę stosować w ciąży, czym karmić noworodka i niemowlaka, jak rozszerzać dietę dziecku i jak nie wychować sobie niejadka, dowiecie podczas spotkań w ramach projektu „Maluszek i zdrowy brzuszek".
Projekt „Maluszek i zdrowy brzuszek" to cykl sześciu spotkań dla przyszłych rodziców i rodziców małych dzieci dotyczący prawidłowych nawyków żywieniowych, które da się „zaprogramować" u dzieci w okresie 1000 pierwszych dni życia. Spotkania będą prowadzić dietetycy i specjaliści z zakresu zdrowej żywności. Spotkania są bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych rodziców dzieci  do 3-go roku życia.
Na spotkania obowiązują zapisy poprzez stronę www.mamyzmorza.org. (UWAGA! Na każde spotkanie trzeba się zapisać osobno - zgodnie z interesującą was tematyką. Obowiązuje limit miejsc, liczy się kolejność zgłoszeń).
Terminy spotkań: 8.10, 22.10, 5.11, 19.11. Wszystkie odbywają się w Ciuciubabka Cafe (ul. Piłsudskiego 30). Projekt jest współfinansowany ze środków Fundacji Nutricia.
Projekt realizuje Fundacja Mamy z Morza. Jest on realizowany w ramach edukacyjnego programu „1000 pierwszych dni dla zdrowia". Partnerem lokalnym spotkań jest Gdynia Rodzinna.