1163 (763) 2014-09-26 - 2014-10-02

Szkoły otwarte 2014/2015

Uczą, bawią, integrują - dzieci i młodzież, a także dorosłych. Na wszystkich chętnych czeka niezwykle bogaty program zajęć w ramach programu „Szkoły Otwarte". Zajęcia sportowe (karate, judo, siatkówka, pływanie), taneczne, teatralne,  warsztaty dziennikarskie, czy kółko szachowe to tylko kilka z mnóstwa propozycji. 17 szkół w całej Gdyni zaprasza nie tylko popołudniami i w weekendy. Zajęcia są bezpłatne lub ich koszt wynosi kilka złotych za godzinę. Z kasy miasta placówki otrzymały dofinansowanie w wysokości 400 tys. zł. A oto szczegóły:

Szkoła Podstawowa nr 6
ul. Cechowa 22
tel./fax 58 625 40 25 i 58 665 48 88
e-mail: sekretariat@sp6.gdynia.pl

Szczegółowa oferta wraz z harmonogramem na stronie: www.sp6.gdynia.pl/szkolaotwarta.html. Zapisy mailowo.

Zajęcia dla dzieci i młodzieży:

Język angielski klasy 0 - 4;
Język niemiecki klasy 1  - 6;
Gimnastyka korekcyjna klasy 1 i 3;
Zajęcia basenowe klasy 0 - 3;
(ww. zajęcia wg szczegółowego harmonogramu na stronie www.sp6.gdynia.pl)
Język francuski kl.1 - 3 - wtorki, godz. 15.40 - 16.25;
Język francuski kl. 4 - 6 - wtorki, godz. 16.35 - 17.20;
Język hiszpański kl. 4 - 6 - poniedziałki, godz. 15.40 - 16.25;
Unihokej kl. 1 - 3 - czwartki, godz. 8.00 - 8.45;
Unihokej kl. 4 - 6 - środy, godz. 16.35 - 17.20;
Siatkówka kl. 1 - 3 - poniedziałki, godz. 14.45 -15.30
Siatkówka kl. 4 - 6 - środy, godz. 14.45 - 15.30;
Zajęcia taneczne kl. 1 - 3 - środy, godz. 12.45 - 13.30;
Szachy klasy 0 - 1 - poniedziałki, godz. 13.50-14.35, wtorki, godz. 14.45 - 15.30;
Szachy kl. 2 - 3 - poniedziałki, godz. 14.45 - 15.30;
Szachy kl. 4 - 6 - wtorki, godz. 15.40 - 16.25;
Zespół kaszubski 1 - 6 - wtorki, godz. 16.00 - 17.30 oraz  czwartki, godz. 16.30 - 18.00;
Nauka gry na gitarze kl. 1 - 6 wtorki, - godz. 15.30 - 16.25, środy, godz. 14.45 - 15.30;
Nauka gry na keyboardzie kl. 1 - 6 - środy, godz. 12.45 - 13.30, środy, godz. 13.50-14.35
Zajęcia plastyczne dla młodzieży i dorosłych - poniedziałki, godz. 14.35 - 15.20;
Logopedia 0-3 środy (godz. ustalana indywidualnie);

Zajęcia dla dorosłych:

Język angielski początkujący (kontynuacja) - piątki, godz. 15.40 - 16.25;
Język angielski średniozaawansowany (kontynuacja) - środy, godz. 17.15 - 18.00;
Język francuski - wtorki, godz. 17.30 - 18.15;
Język hiszpański początkujący - poniedziałki, godz. 16.30 - 17.15;
Język hiszpański początkujący (kontynuacja) - poniedziałki, godz. 17.20 - 18.05;
Zajęcia plastyczne - poniedziałki, godz. 14.35 - 15.20;
Zajęcia komputerowe - czwartki, godz. 13.50 - 14.35;
Zajęcia taneczne + zumba - czwartki, godz. 17.40 - 18.25.
 

Szkoła Podstawowa nr 10
ul. Morska 192
tel./fax 58 623 06 33, e-mail:
sekretariat@poczta.sp10gdynia.pl
koordynator: Katarzyna Kuczyńska

Zajęcia dla dzieci:

Treningi piłki nożnej - piątki  gr. 7 - 9 lat trwa nabór gr. 10 - 13 lat, godz. 14.30 - 16.00, cena 40 zł /m-c, tel. 661 969 336;
Zespół cheerleaders „Dziesiąteczka" - gr. zamknięta środy, godz. 16.00 - 17.30, 25 zł/m-c;
Siatkówka chłopców „Absolwent"-  sobota, godz. 9.30 - 11.00, bezpłatne;
Tenis stołowy - sobota, godz. 8.00 - 9.30, bezpłatne;
Rugby chłopców - sobota, godz. 10.00 - 12.15, bezpłatne;
7 Gdyńska Gromada Zuchowa „Misie Szczęślaczki" - tel. 516 51 51 72, druhna Lucyna;
27 Gdyńska Drużyna Harcerska - tel. 508 169 625, druhna Ola;
Centrum Tańca Szczepan - tel. 58 622 76 43, 502 547 479, płatne, gr. w trakcie organizacji;
Nauka gry w szachy - dzieci młodsze, środa, godz. 16.00 - 16.45 10 zł/ m-c, tel. 609 77 09 09;
Miłośnicy gier karcianych i planszówek - środa 16.45 - 18.00, tel. 609 77 09 09;
„Maraton z planszówkami"  - druga sobota m-ca, płatne 5 zł, tel. 609 77 09 09;
Treningi z elementami gimnastyki dla zespołu cheerleadres „Dziesiateczka", gr. zamknięta, czwartki, godz. 16.00 - 17.30, 25zł/m-c;
Szkoła językowa - ExpresSchool - w trakcie organizacji, płatne, tel. 509 903 635/633;
SOTO Szkoła Mistrzów Karate - wtorki i czwartki, godz.  17.15 - 18.45, 60 zł, m-c, tel. 602 240 180;
Zajęcia plastyczne dla dzieci - środy w godz. 14.30 - 16.00, 10 zł/m-c;
 „Akademia przyszłości" - pomoc w nauce, gr. zamknięta, wg oddzielnego planu bezpłatne;
„Git Parkur" - sobota, godz. 12.15 - 13.30, płatne, tel. 501 39 06 73;
Treningi piłki  nożnej „Checz" - sobota, godz. 14.15 - 16.00, gr. zamknięta;
Zajęcia dla dorosłych:
Siatkówka dla przyjaciół -  gr. zamknięta wtorki, środy, piątki, godz.  20.00 - 21.30;
Zajęcia komputerowe dla dorosłych - czwartki gr. początkująca, godz. 16.00  - 17.30, gr. zaawansowana, godz. 17.30 - 19.00,  płatne 20 zł/m-c, tel. 509 957 569;
Aerobik dla pań - poniedziałki  i środy, godz. 19.00 - 20.00 6 zł /godz., tel. 501 516 445;
Tenis stołowy - sobota, godz. 8.00 - 9.30 bezpłatne;
Gimnastyka dla pań - poniedziałki  i środy, godz. 18.00 - 19.00 5zł/godz., tel. 501 516 445;
Organizacja wystaw w Galerii 10 -  tel. 606 834 814;
Zajęcia edukacji regionalnej w Izbie Kaszubskiej - tel. 58 623 06 33;
Nordic walking  - poniedziałki,  środy, godz.  9.00 - 10.30, tel. 606 834 812;
Step dla pań - wtorek, godz. 19.00 - 20.00, 10 zł/h,  tel. 501 516 445;
Szkoła Mistrzów Karate - wtorki i czwartki, godz. 17.15 - 18.45, 60 zł m-c, tel. 602 240 180.
 

Szkoła Podstawowa nr 16
ul. Chabrowa 43
tel. 58 623 85 67,
e-mail:
sp16.gdynia@wp.pl
Koordynator Marzenna Ciechmowska

Dla dzieci i młodzieży (zajęcia bezpłatne):
„Klub pana słówko" zajęcia polonistyczne - 1 x w tygodniu, zajęcia w trakcie organizacji - mgr A. Puczydłowska;
„Kolorowa ortografia" zajęcia polonistyczne - 1 x w tygodniu, zajęcia w trakcie organizacji - mgr D. Bębenek;
Zajęcia plastyczne - 2 x w tygodniu, zajęcia w trakcie organizacji - mgr M. Seweryn, mgr A. Tessmer;
Zajęcia teatralne - 1 x w tygodniu, zajęcia w trakcie organizacji - mgr M. Szczepańska;
Zajęcia matematyczne „Świat wokół nas" - 1 x w tygodniu, zajęcia w trakcie organizacji - mgr E. Nowak;
Zajęcia informatyczne - 1 x w tygodniu, zajęcia w trakcie organizacji - mgr S. Piróg-Zaradowicz;
Gry i zabawy ruchowe zajęcia sportowe - 1 x w tygodniu, zajęcia w trakcie organizacji - mgr H. Słomska;
Klub miłośników dobrej książki - 1 x w tygodniu, zajęcia w trakcie organizacji;
Klub przyrodniczy - czwartek w godz. 15.30 - 16.15 - mgr K. Roeske;
Dla dorosłych:
Język angielski - zajęcia w trackie organizacji - kontynuacja zajęć z roku ubiegłego i dwuletniej, grupa podstawowa i zaawansowana - mgr Ewa Dalecka - 120 zł/semestr; 240 zł/dwa semestry;
Język hiszpański - zajęcia w trackie organizacji - mgr Ewa Dalecka - 120 zł/semestr; 240 zł/dwa semestry;
Język rosyjski  - zajęcia w trackie organizacji - 120 zł/semestr; 240 zł/dwa semestry;
Nordic Walking - zajęcia w trackie organizacji - mgr R. Borowska - 30 zł/miesięcznie;
Siatkówka dla dorosłych  - zajęcia w trackie organizacji -  mgr w. Borowski, mgr H. Słomska, 30 zł/miesięcznie;
Koszykówka  - zajęcia w trackie organizacji - mgr W. Sierżęga, 30 zł/miesięcznie;
Zumba - zajęcia w trackie organizacji - mgr J. Ossowska, 50 zł/miesięcznie;
Gimnastyka usprawniająca - zajęcia                       w trackie organizacji - mgr I. Leszkowicz, 30 zł/miesięcznie;
Pilates  - zajęcia w trackie organizacji - mgr M. Krause, 30 zł/miesięcznie;
 

Szkoła Podstawowa nr 26
ul. Tatrzańska 40
tel. 58 620 66 64
e-mail: ssp26gdynia@wp.pl

Szachy -Tomasz Ciesielski - piątek, godz. 11.50 - 12.35, godz. 12.35 - 13.20;
Język angielski - Dorota Jarzyńska - poniedziałek, godz. 11.40 - 12.25 - kl. I, godz. 12.35 -14.20  - kl. II -- III;
Piłka nożna  - Marek Leszczyński:  poniedziałek, godz. 13.40 -14.25 - kl."0"; piątek, godz.  13.40 - 14.25 - kl. I, godz. 14.30-15.15 - kl. II - III; poniedziałek, godz. 14.30 - 15.15 - IV - VI;
Zajęcia teatralne - Aleksandra Duraj - wtorek, godz. 12.50 - 13.35 - kl. Ib i środa, godz. 13.40 - 14.25 - kl. 0 - III (poza Ib);
Zajęcia DECOUPAGE - Aleksandra Duraj - środa, godz. 14.30 - 15.15;
Zajęcia śpiewogranie - Sylwia Nowicka - czwartek, godz. 12.50 - 13.35; godz. 13.35 - 14.20;
Zajęcia plastyczne - Malina Tomaszewska - piątek, godz. 11.50 - 12.50;
BIŻUTOWISKO - Margarita Melion (tworzenie biżuterii) - poniedziałek, godz. 12.50 - 13.50, godz.  13.50 - 14.50;
Nauka gry na KEYBORDZIE - Mariusz Kawalec - wtorek, godz. 13.30 - 15.10 i czwartek, godz. 14.30 - 16.10;
Cennik:
Nauka gry na KEYBORDZIE - 6 zł za 25 min;
Piłka nożna - 4 zł za 45 min;
DECOUPAGE - 10 zł za 45 min;
Szachy- 4 zł za 45 min;
Języka angielski  - 5 zł za 45 min;
Zajęcia teatralne -  4 zł za 45 min;
Zajęcia śpiewogranie - 4zł za 45 min;
Zajęcia plastyczne - 4 zł za 60 min;
BIŻUTOWISKO - 5 zł za 60 min;
Nauka gry na gitarze -  6 zł za 30 min.
Koordynator zastrzega sobie zmianę terminów zajęć, a także rozwiązanie grupy w przypadku zbyt małej liczby osób chętnych.
 

Szkoła Podstawowa nr 33
tel. 58 625 04 01
e-mail: ssp33@interia.pl
Koordynator: Marzena Stec

Dla dzieci:
Piłka nożna - klasy III - V, Teresa Hajdel;
W świecie wyobraźni (zajęcia plastyczno-techniczne) - klasy 0- I, Karolina Dobosz;
Język angielski - klasy 0, Agnieszka Cieślarczyk;
Język angielski - klasy II, Agnieszka Cieślarczyk;
Zajęcia komputerowe z elementami języka angielskiego - klasy I, Agnieszka Cieślarczyk;
Zajęcia muzyczno-ruchowe - klasy 0, Iwona Małkiewicz;
Terapia logopedyczna - klasy 0-III, Aneta Krenska;   
Gimnastyka korekcyjna - klasy 0, Mirosława Rozenbangier;  
Dla dorosłych:
Ćwiczenia relaksacyjne - środa, godz. 17.00-17.45, Mirosława Rozenbangier, 5 zł/1 zaj.;
Aerobik - poniedziałek, czwartek, godz. 18.30-19.30, Anna Niemczyk-Stępnik, 8 zł/1 godz.
 

Szkoła Podstawowa nr 34,
ul. Cylkowskiego 5, Redłowo
tel. 58 622 14 34 i 58 622 83 33,
e-mail: sekretariat@sp34gdynia.pl
Koordynator: Mariusz Żelechowski.

Zajęcia dla dzieci:
Koło szachowe - instruktor Tomasz Ciesielski - piątki, godz. 15.30 - 16.00 - 5 zł/godz.;
Warsztaty garncarskie - Jarosława Piątkowska - wtorki, godz. 15.00 - 20.00 - 5 zł/godz.;                      
Spotkania z bajką - Małgorzata Popów - poniedziałki i środy, godz. 13.05 - 13.50 - 5 zł/zajęcia;
Scrabble - Małgorzata Przyłuska - środy, godz. 15.00 - 16.00 - 5 zł/zajęcia;
Kurs języka angielskiego - Magdalena Wittbrot - czwartki, godz. 8.00 - 8.45, 7,50 zł/zajęcia;
Warsztaty orgiami - Jarosław Moszczyński - wtorki, godz. 14.00 - 14.45, 5 zł/zajęcia;
Szkolandia - zajęcia twórcze dla uczniów klas młodszych - nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej -  30 - 40 zł/miesiąc;
Zajęcia logopedyczne -  Małgorzata Przyłuska - zajęcia indywidualne - 20 zł/zajęcia;
Rewalidacja - Alicja Przybyszewska - zajęcia indywidualne - 30 zł/zajęcia;
Zajęcia dla dorosłych:
Siatkówka - Bogdan Gruba - wtorki i piątki, godz. 19.00 - 21.00 - 70 zł/m-c.;
Judo, MMA crossfit - Jarosław Gleński - poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, godz. 19.30 - 21.00 - 100 zł/miesiąc;
Kurs komputerowy dla seniorów - Ewa Barwińska - poniedziałki, godz. 9.00 - 10.30 i 11.00 - 12.30 - 2 zł/godz.;
Gimnastyka usprawniająca dla seniorów - Danuta Dobek - poniedziałki, godz. 16.30 - 17.15 i środy, godz. 15.45 - 16.30 - 2 zł/godz.;
Nordic walking - Andrzej Makowski - wtorki, 14.30 - 16.00 - 7 zł/zajęcia;
 

Szkoła Podstawowa nr 35
ul. Uczniowska 1
tel. 58 624 09 74
e-mail: sp35@sp35gdynia.pl

Dzieci i młodzież:
Gimnastyka korekcyjna - aula kl. 0 - I wtorek, godz. 15.35 - 16.20, 4 zł, D. Winiecka;
Gimnastyka korekcyjna - aula kl. II-III środa, godz. 14.10 - 14.55, 4 zł, A. Byczkowska - Grajewska;
Gry i zabawy - sala 40 kl. 0 - I (I grupa) czwartek, godz. 14.45 - 15.30, 3 zł, Ż. Dusza;
Gry i zabawy - sala 42 kl. 0 - I (II grupa) wtorek, godz. 14.00 - 14.45, 3 zł, A. Wabik;
Gry i zabawy (sportowe) - sala gimn. kl. II - III środa, godz. 13.15 - 14.00, 3 zł, A. Grajewska - Byczkowska;
Gry i zabawy (logiczne) - sala 11 kl. I - III czwartek, godz. 14.50 - 15.35, 3 zł, M. Bielawa;
Język angielski - sala 43 kl. 0 (I grupa) wtorek czwartek, godz. 13.00 - 13.30, 13.35 - 14.05, 7 zł, M. Tusk - Turzyńska;
Język angielski - sala 43 kl. 0 (II grupa) wtorek, czwartek, godz. 13.00 - 13.30 13.35 - 14.05, 7 zł M. Tusk - Turzyńska;
Język angielski - sala 43 kl. I poniedziałek, godz. 12.50 - 13.35, 7 zł, K. Tumkiewicz;
Język angielski - sala 43 kl. II - III poniedziałek, godz. 13.40 - 14.25, 7 zł, K. Tumkiewicz;
Język rosyjski - sala 43 kl. II - III wtorek środa, godz. 14.05 - 14.50, 14.05 - 14.50, 2 zł, M. Sejmicka;
Kółko kabaretowe - kl. V wtorek, godz.  8.00 - 9.00 bezpłatne K. Rożek, sala 26;
Małe instrumenty, sala 41 kl. I - III wtorek, godz. 12.55 - 13.40, 3 zł, K. Szkudlarek;
Mały zespół wokalny sala 6 kl. I - III czwartek, godz. 13.50 - 14.35, 3 zł, N. Fijałkowska;
Nauka gry na gitarze sala 42 kl. IV - VI wtorek, godz. 14.00 - 15.00, 7 zł, K. Szkudlarek;
Nauka gry na gitarze  sala 42 kl. IV - VI piątek, godz. 14.00 - 15.00, 7 zł, K. Szkudlarek;
Piłka nożna sala gimn. kl. O- I poniedziałek, godz. 14.40 - 15.25, 5 zł, M. Strzelczyk;
Piłka nożna sala gimn. kl. II - III poniedziałek czwartek, godz. 15.30 - 16.15, 15.40 - 16.25, 5 zł, M. Strzelczyk;
Piłka nożna sala gimn. kl. IV - VI wtorek, godz. 15.40 - 16.25, bezpłatne, M. Strzelczyk;
Rytmika dla smyka - sala 39 kl. 0 czwartek, godz. 14.05 - 14.50, 3 zł, K. Szkudlarek;
Zajęcia plastyczne - sala 30 kl. 0-III poniedziałek, godz. 14.45 - 15.45, 3 zł, D. Witecka;
Zajęcia plastyczne - sala 30 kl. 0 - III środa, godz. 13.00 - 14.00, 3 zł, D. Witecka;
Zajęcia plastyczne - sala 30 kl. 0-III środa, godz. 14.05 - 15.05, 3 zł, D. Witecka;
Chór - sala 41 kl. IV - VI środa, godz. 13.50 - 14.50, bezpłatne, K. Szkudlarek;
Kółko matematyczne - sala 28 kl. IV - VI czwartek, godz. 12.50 - 13.35, bezpłatne K. Górka;
Siatkówka i inne gry zespołowe - sala gimn. kl. IV - V I środa, godz. 15.00 - 15.45, bezpłatne, A. Grajewska - Byczkowska
Basen ZS nr 7, ul. Stawna Kl. II - III piątek , godz. 13.15 - 14.30 (wyjście 20 min szybciej), 7 zł, D. Winiecka, A. Grajewska - Byczkowska;
Zajęcia logopedyczne - Gabinet logopedy Kl. 0-III O przydziale do grup decyduje nauczyciel po przebadaniu uczniów, 6 zł, M. Filipowicz;
Dorośli:
Aerobic - aula poniedziałek środa czwartek, godz. 19.40 - 20.40 19.40 - 20.40 19.15 - 20.15, 5 zł; G. Sitnik.
 

Szkoła Podstawowa na 40
ul. Rozewska 33
tel. 58 623 25 88
e-mail: poczta@sp40gdynia.pl
Koordynator programu: Joanna Polmańska,  tel. 603 608 066.

Zajęcia z języka angielskiego. Żeby utworzyć grupę musi zapisać się co najmniej 6 osób.  Planowane grupy 6 -10 osobowe. Koszt zajęć, 10 złotych za lekcję.
Język angielski - 6-ciolatki, Małgorzata Selka, poniedziałek 13.45 -14.30 sala 28, wtorek 13.40 - 14.30 sala 12, 1d 9.35 - 10.30 sala nr 5, 2 d,e 10.40 - 11.25 sala nr 5, 3a 14.45 - 15.30 sala 12, czwartek klasa 1a,e 12.40 - 13.25 sala 28, piątek klasa 2 c,d 12.40 - 13.25 s. 12, klasa 4a, mgr Iwona Grzywna  8.00 - 8.45, środa 3 b,c,d p. Marta Dmochowska 12.40 - 13.25, czwartek 2a 16.15 - 17.00 sala 1, klasa 5 15.30 - 16.15 sala 28, piątek pozostałe klasy 15.30 - 16.15 sala 28, klasa 6 prowadząca mgr Joanna Straszak, 14.45 - 15.25 sala 55;
Nauka języka rosyjskiego dla dzieci - mgr Larysa Tomczak, wtorek 17.00-17.45, sala 31 (10 złotych za zajęcia);
Spotkanie ze sztuką rosyjską - mgr Larysa Tomczak, wtorek 18.00 - 18.45, sala 31 (5 złotych za zajęcia);
Akademia pierwszoklasisty - mgr Renata Pyryt, poniedziałek 16.20 - 17.05, sala 4 (2,50 za zajęcia);
Zajęcia plastyczne dla klas IV-VI - mgr Paweł Grobis, poniedziałek 17.00 - 17.45, sala 11 (2,50 za zajęcia);
Zajęcia plastyczne z elementami fotografiki - mgr Joanna Drabińska, poniedziałek 16.15 - 17.00, sala 2 (2,50 za zajęcia);
Gimnastyka artystyczna dla dzieci - mgr Karolna Makarewicz, wtorek 17.00 - 17.45, sala gimnastyczna (5 złotych za zajęcia);
Matematyczne łamigłówki dla klas III - mgr Grażyna Jeszke, wtorek 16.20 - 17.05, sala 1 (5 złotych za zajęcia);
Warsztaty wokalne schola - ks. Krzysztof Spławiński, mgr Krystyna Wilk, mgr Joanna Polmańska, sobota 10.15-11.00, niedziela 9.00-11.00, salka katechetyczna kościoła św. Jana Chrzciciela (zajęcia bezpłatne)
Nauka pływania: różne grupy zaawansowania - mgr Leszek Żuchowski, kontakt: 696 421 157, basen (110 złotych za cztery zajęcia);
Nauka języka włoskiego dla dzieci (grupa dla początkujących - mgr Małgorzata Dopka, środa 17.00 - 17.45, mała świetlica (5 złotych za zajęcia);
Nauka języka włoskiego (grupa średniozaawansowana) - mgr Małgorzata Dopka, poniedziałek 17.00 - 17.45, mała świetlica (5 złotych za zajęcia);
Zajęcia logopedyczne - mgr Katarzyna Tadeusiak, różne terminy: zgłoszenia w sali 24s, sala logopedyczna (20 złotych za zajęcia);
Zajęcia logopedyczne - mgr Jolanta Miller, różne terminy: zgłoszenia w Sali 25s, sala logopedyczna (20 złotych za zajęcia);
Zajęcia na sali gimnastycznej prowadzone przez mgr Radosława Spychalskiego.
Cena : 5 zł za zajęcia.
poniedziałki: godz. 16.15 - 17.00 - piłka nożna chłopców kl. 0-2; godz. 17.45 - 18.30 - piłka nożna chłopców kl. 3-4; godz. 18.30 - 19.15 - piłka nożna chłopców kl. 5-6; godz. 19.15 - 20.00 - piłka ręczna chłopców kl. 4-6;
wtorki: godz. 15.30 - 16.15 - Badminton dziewcząt i chłopców kl. 4-6; godz. 16.15 - 17.00 - Siatkówka dziewcząt kl. 4-6; godz. 17.00 - 17.45 - Tenis stołowy dziewcząt i chłopców kl. 4-6;
czwartki: godz. 16.15 - 17.00 - piłka nożna dziewcząt kl. 0-2; godz. 17.00 - 17.45 - piłka nożna dziewcząt kl. 2-4; godz. 17.45 - 18.30 - piłka nożna dziewcząt kl. 4-6.

Zajęcia dla dorosłych i młodzieży:
Nauka języka rosyjskiego - mgr Larysa Tomczak, wtorek 19.00 - 19.45, sala 31 (10 złotych za zajęcia)
Spotkania ze sztuką rosyjską - mgr Larysa Tomczak, wtorek 18.00-18.45, sala 31 (5 złotych za zajęcia)
Nauka języka włoskiego dla początkujących - mgr Małgorzata Dopka, wtorek 17.10 - 18.20, mała świetlica (15 złotych za zajęcia)
Albertański Ruch Młodych - ks. Krzysztof Spławiński, mgr Joanna Polmańska, sobota 11.00 - 12.00, sala katech. Kościół św. Jana Chrzciciela
Gimnastyka rekreacyjna dla pań Pilates - mgr Karolina Makarewicz, wtorek 18.00 - 19.00, sala gimnastyczna (10 złotych za zajęcia)
Zajęcia sportowe dla pań - siatkówka, koszykówka - mgr Tadeusz Barański, czwartek 20.30-21.30, wtorek 20.00-21.00, sala gimnastyczna (10 złotych za zajęcia)

 
Gimnazjum nr 5, ul. Okrzei 6
tel. 58 663 79 88
e-mail: gimnazjum4@gom.pl
gimnazjum4gdynia@gmail.com

Dyżur koordynatora (Grażyna Szotrowska)  poniedziałki, godz. 14.20 - 16.00, s. 41.

Młodzież i dzieci (zajęcia bezpłatne):

Klub Odkrywców - zajęcia w terenie (rajdy, wystawy, muzea) - Grażyna Szotrowska, pierwsza sobota miesiąca w godz. 12.00 - 15.00 (spotkanie przed szkołą);
Zajęcia choreograficzne i taneczne dla młodzieży - Paweł Sikora - poniedziałek w godz. 15.00 - 17.00 (sala judo);
Klub aktywnego Odyseusza- spontany - A. Krasnodębska - druga i czwarta sobota miesiąca w godz. 10.00 -12.00 (sala teatralna);
Gdyńskie spotkania kuglarskie -grupa zorganizowana (2 grupy - opłata 12 zł) - Rafał Polakowski - niedziela w godz. 11.00 - 15.00 (sala gimnastyczna);
Historia sztuki dla gimnazjalistów- sztuka Francji i Hiszpanii - M. Balsewicz, G. Szotrowska - jedna sobota w miesiącu w godz. 9.00 - 12.00 (sala 41);
Zajęcia teatralne dla uczniów klas VI - Irena Motkowska- Matczak - sobota w godz. 13.00 - 14.00 (salka judo);
Język francuski  i hiszpański dla początkujących (tylko dla ucz. G4) - w trackie ustalania opiekuna grupy - spbpta w godz. 10.00 - 11.30 (sala 14, 15, 16);
Młodzieżowy Klub Filmowy - w trackie ustalania opiekuna grupy - piątek, jeden raz w miesiącu w godz. 18.00 - 20.00 (sala teatralna);

Dorośli:

Klub Seniora (zajęcia bezpłatne) - Jerzy Skubiszewski - poniedziałki w godz. 15.00 - 16.00 (stołówka)
Koszykówka dla rodziców (12 zł) - Tomasz Adamski - niedziela w godz. 17.30 - 19.00 (sala gimnastyczna);
Zajęcia sportowe dla studentów, dwie grupy zorganizowane (28 zł) - Tomasz Waleński - sobota i niedziela w godz. 16.00 - 17.30 (hala sportowa);
Piłka nożna dorośli 2 grupy zorganizowane (28 zł) - Mateusz Rasiewicz - sobota w godz. 14.30 - 16.00 i niedziela w godz. 17.30 - 19.00 (hala sportowa);
Zajęcia sportowe dla dorosłych (grupa otwarta) (28 zł) do ustalenia - sobota w godz. 17.30 - 19.00 (hala sportowa);
Koszykówka (3 grupy) (28 zł) - Maciej Austen - wtorek w godz. 17.00-21.00 (hala sportowa)
Aerobik  2 x w tygodniu (7 zł/godz.) - Karolina Szlachta - poniedziałek,  czwartek w godz. 19.45 - 20.45 (salka judo);
Język angielski dla dorosłych grupa średniozaawansowana - kontynuacja (60 zł) - Aleksandra Szczepińska, wtorek w godz. 18.30 - 20.00 (sala 17);


Zespół Szkół nr 5 ul. Orłowska 27/33
tel./fax 58 624 84 62
e-mail: gim5orlowo@wp.pl
Koordynator: Joanna Bienia - Fijas 

Koło fotografii cyfrowej PIKSEL - poniedziałek, godz. 14.40 - 15.25, 5 zł/zajęcia, 10 zł za miesiąc (opłata z góry);
Zumba dla najmłodszych (kl. I - III S.P.) Anna Falkowska (zapisy u S. Tylawskiej lub wychowawców) - czwartek, godz. 15.00 - 15.40 - 7 zł/zajęcia, 25 zł/miesiąc  (opłata z góry);
Język angielski dla zerówki - Agnieszka Zaklikocka, poniedziałek i środa w godz. 8.00 - 8.30, 5 zł/zajęcia (40 zł/miesiąc)
Gimnastyka korekcyjna dla zerówki - Iwona Krzyżanowska, czwartek w godz. 8.00 - 8.45 - 7 zł/miesiąc (25 zł/miesiąc/opłata z góry);
Zajęcia plastyczne - (szkoła podstawowa kl. I - III) Sabina Tylawska - poniedziałek w godz. 950 - 10.35 i piątek w godz. 11.50 - 12.35, 8 zł/zajęcia; 30 zł/miesięcznie (opłata z góry);
„Rusz głową - matematyka jest ciekawa" - (szkoła podstawowa, kl. I - III), Elżbieta Staniszewska, czwartek w godz. 12.50 -13.35, 8 zł/zajęcia, 30 zł/miesiąc (opłata z góry);
„Ortografia na wesoło" - szkoła podstawowa, kl. II - III, Elżbieta Staniszewska, środa w godz. 9.50 - 10.35, 8 zł/zajęcia, 30 zł/miesiąc (opłata z góry);
Język francuski szkoła podstawowa i gimnazjum - Marta Gajewska (e-mail:  mgajewska3@gmail.com), termin do uzgodnienia, czas 45 min., cena zależna od liczby osób w grupie, indywidulanie 30 zł/45 min.;
Język niemiecki kl. I - III lub IV-VI SP oraz dorośli - Paulina Skowrońska, piątek w godz. 14.40 - 15.25, cena zależna od liczby osób w grupie, indywidulanie 30 zł/45 min.;
Terapia pedagogiczna - (zajęcia indywidualne) Iwona Nitka, termin do uzgodnienia, 30 zł/45 min.;
Terapia logopedyczna - (zajęcia indywidualne), Dorota Datta termin do uzgodnienia, 30 zł/45 min.;
Nauka gry na instrumencie - (zajęcia indywidualne), Wojciech Ostrowski termin do uzgodnienia, 30 zł/45 min.;
Basen dla kl. I - III SP- zapisy u wychowawców - poniedziałek/środa przed lekcjami, cena jest uzależniona od liczebności grupy. Przewidywany koszt w przypadku 12 uczniów z klasy - 130 zł za miesiąc;
Odyseja Umysłu, kl. IV - VI SP, Małgorzata Schulz (zapisy u wychowawców) - 10 zł/zajęcia, 40 zł/miesiąc (opłata z góry).
Zajęcia startują w październiku.
 

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 ul. Hallera 9
tel./fax 58 622 22 24
e-mail: sdngdyn@idn.org.pl

Język migany - Anna Pankau, środa w godz. 13.00 - 14.30 (co 2 tydz.);
Terapia dyslektyczna - Pedagog: Joanna Bożek, piątek w godz. 8.00 - 8.45;
Pedagogia rodziców - pedagog: Joanna Bożek, czwartek w godz. 14.25 - 15.20;
Siatkówka - Hanna Jarzębek-Muraszko, wtorek w godz. 15.20 - 16.35;
Koszykówka - Piotr Madejski, poniedziałek w godz. 15.15 - 16.55;
Kawiarenka internetowa - Tadeusz Bień, czwartek w godz. 13.40 - 15.10, sala 16;
Ciekawe doświadczenia chemiczne - Janina Sadowska, piątek w godz. 14.30 - 16.00;
Siłownia - Janina Synak, wtorek w godz. 16.10 - 16.55;
Tenis stołowy - Janina Synak, wtorek                   w godz.  15.20 - 16.05.
Obowiązuje: obuwie zmienne, legitymacja uczniowska lub inny dowód tożsamości
 

Zespół Szkół nr 7 ul. Stawna 4-6
Tel. 58 624 04 07
e-mail: zs7gdy@poczta.gdynia.pl
koordynator mgr Iwona Butrym

Dla dzieci i młodzieży:
Nauka języka angielskiego - grupy przedszkolne:
P1 ─ poniedziałek, godz.  9.00, środa, godz.  9.00, P4 ─ poniedziałek, godz. 8.10, wtorek, godz. 8.10 - mgr Magdalena Malinowsk
P2 ─ wtorek, godz. 10.00, czwartek, godz. 14.45, P3 ─ wtorek, godz. 9.30, czwartek, godz. 9.00 - mgr Dorota Miezin - Potocka, odpłatność - 2,50 zł/zajęcia;
Nauka języka francuskiego - kl. 1 - poniedziałek, godz. 14.45, mgr Katarzyna Połchowska, odpłatność - 5 zł/zajęcia;
Nauka języka niemieckiego - kl. IV, V, VI b  SP - wg planu, mgr Małgorzata Mikulska, mgr Magdalena Thiel - Sawczuk, odpłatność - 5 zł/zajęcia;
Koło humanistyczne kl VI SP - czwartek, godz. 14.44, mgr Jolanta Timofiejuk, zajęcia bezpłatne;
Kółko matematyczne - kl. VI SP - wtorek, godz. 13.50, mgr Małgorzata Sowa, zajęcia bezpłatne;   
Techniki twórczego myślenia - środa, godz. 13.50, mgr Dorota Furgalska, odpłatność - 5 zł/zajęcia;
Kółko komputerowe - klasy 2 SP
2a - środa, godz. 8.00
2b - poniedziałek, godz. 13.50,
2c - środa, godz. 10.45,
2d - czwartek, godz. 10.45'
IIA gimn ─ wtorek, godz. 10.45, środa, godz. 12.55, mgr Maria Śmiełowska - Bohn, zajęcia bezpłatne;
Kółko szachowe czwartek, godz. 17.30, instruktor szachowy Tomasz Ciesielski,  odpłatność -7,50 zł/zajęcia;
Rytmika - grupy przedszkolne:
P1 - środa, godz. 10.45
P2 - czwartek, godz. 10.00
P3 - czwartek, godz.10.30
P4 - czwartek, godz. 11.30
mgr Marta Jankowska - Frączyk, odpłatność - 2 zł/zajęcia
Kółko wokalne - środa 12.55, zajęcia prowadzi mgr Marta Jankowska - Frączyk, zajęcia bezpłatne
Nauka pływania - grupy przedszkolne:
P1 - wtorek 12.30, P2 - wtorek 13.30
P3 -  środa 12.30, P4 - czwartek 10.10
mgr Monika Midura, mgr Rafał Kaczyński, mgr Arkadiusz Skrzyński, mgr Piotr Wysocki, odpłatność - 8 zł/zajęcia;
Nauka pływania - klasy I-III SP - wg planu lekcji - mgr Anna Bogucka, mgr Małgorzata Buczkowska, mgr Monika Midura, mgr Rafał Kaczyński, mgr Krzysztof Perkowski, mgr Adam Słowi, mgr Piotr Wysocki -  odpłatność - 8 zł/zajęcia;
Gimnastyka korekcyjna - wtorek, środa lub piątek, godz. 15.30, zajęcia prowadzi mgr Adam Słowi, odpłatność - 3 zł/zajęcia;
Piłka nożna - środa, godz. 17.00, mgr Krzysztof Perkowski, odpłatność - 2,50 zł zajęcia;
Kurs na Stopień Młodszego Ratownika WOPR - zapisy i zajęcia prowadzi mgr Piotr Wysocki, odpłatność - 300 zł/kurs;
Kurs na Stopień Ratownika WOPR - zapisy i zajęcia prowadzi mgr Piotr Wysocki, odpłatność - 350 zł/kurs;
Dla dorosłych:
„Akademia dla Rodziców" - wtorek, zapisy i zajęcia prowadzi mgr Beata Janczak, odpłatność - 10 zł za zajęcia;    
Siatkówka - czwartek - 19:00 - 20:30, zajęcia prowadzi mgr Maria Mazurkiewicz, odpłatność - 9 zł za zajęcia.     
 

Zespół Szkół nr 9 ul. Chylońska 227
tel. 58 782 11 51
e-mail: zs9cisowa@gmail.com
Koordynator: Hanna  Jarska, tel. kontaktowy  600 470 938
;

Dzieci:
Karate - wtorek, godz. 17.15 - 18.00; sobota, godz. 10.00 - 10.45;
Wushu - środa, godz.  17.00- 18.00; piątek, godz.  17.30-18.30;
Gimnastyka korekcyjna - czwartek, godz.  10.00 - 10.45 (kl. 0), 10.45-11.30 (kl. 0) - odpłatność 6 zł za zajęcia, 90 zł za semestr.

Dorośli:
Tenis stołowy - poniedziałek - piątek, godz.  16.00-19.00 - odpłatność za m-c 15 zł;
Wushu - środa, godz.  18.30 - 19.30; piątek, godz.  19.30 - 20.30;
Gimnastyka dla pań - poniedziałek, godz.  18.45-19.00; czwartek, godz.  18.45 - 19.00 (odpłatność);
Karate - wtorek, godz.  18.00-18.45; sobota, godz.  10.45 -11.30.
 

Zespół Szkół nr 14, ul. Nagietkowa 73
tel. 58 629 00 37
e-mail: zs14gdynia@poczta.fm
Koordynator: Anna Pazio, nr tel. 501 429 796.

J. angielski dla początkujących (dorośli) - 7 zł za godz., tel. 508 382 878;
J. angielski dla średnio zaawansowanych (dorośli) - 7 zł. za godz., tel. 508 382 878
J. angielski dla zaawansowanych (dorośli) - 7 zł za godz., tel. 508-382 878;
Gimnastyka dla pań - 6 zł za godz., tel. 602 625 593;
 Pilates - 6 zł za godz., tel. 601 972 065;
Zdrowy kręgosłup - profilaktyka schorzeń kręgosłupa - 6 zł za godz., tel. 696 440 806;
Total Body Condition - ćwiczenia aerobowe - 6 zł za godz., tel. 696 440 806;
Piłka nożna - dorośli - 7 zł za godz., tel. 502 078 709;
Unihokej dla dziewcząt w wieku od 13 lat - bezpłatne, tel. 604 797 786;
Gry i zabawy dla dziewcząt w wieku 6 - 9 lat - 5 zł za godz., tel. 604 797 786;
Zajęcia komputerowe dla seniorów - bezpłatne, tel. 668 109 857;
Zumba - aerobik z elementami tańca - 6 zł za godz., tel. 696 440 806;
Stretching - ćwiczenia rozciągające - 6 zł za godz., tel. 601 972 065;
Siatkówka dla dorosłych - bezpłatne, tel. 504 542 995;
 

Zespół Szkół nr 10, ul. Staffa 10
tel. 58 629 20 00
e-mail: poczta@zs10.gdynia.pl  

Zajęcia odbywają się przed lub po lekcjach planowych ZS 10; zgłoszenia do poszczególnych sekcji przyjmują ich instruktorzy, podana cena dotyczy 45 minut zajęć. Koordynator Szkoły Otwartej (M. Feliński) ma stałe dyżury w każdy poniedziałek w godz. 17.00 - 18.00 w pokoju nauczycielskim ZS 10, tel. 58 629 20 00 wew. 17.
Kontakt e-mail: felinmar@o2.pl

Program:
Zajęcia z logopedii - dzieci, czwartki, godz. 12.55 i 13.40, sala 364, cena 8 zł za lekcję, prowadząca: Gabriela Mazur (gabimaz@wp.pl);
Zajęcia z terapii pedagogicznej i logopedycznej - dzieci, terminy w trakcie ustalania, sala 375, cena 10 zł za lekcję, Grażyna Gościcka (grazyna.goscicka@wp.pl);
zajęcia pływackie - klasy 1-3, terminy w trakcie ustalania, cena 10 zł za lekcję, Iwona Kozal (i.kozal@upcpoczta.pl),  Marek Stankiewicz (marekelk@wp.pl),
Język angielski dla najmłodszych, terminy w trakcie ustalania, Bogumiła Szprengier (bognaszprengier@wp.pl);
Język rosyjski - młodzież i dorośli, wtorek i czwartek godz. 16.00 - 20.00, przyjmujemy zapisy, Marlena Lipińska (marlena.lipinska@yahoo.com);
Fotografia - młodzież i dorośli, środy 16.00 - 16.45, Marian Feliński (felinmar@o2.pl), cena za lekcję 10 zł
Robotyka - programowanie robotów LEGO, dzieci młodsze (klasy 2-4) - czwartki 15.00-15.45, dzieci starsze (klasy 5 - 6 i I gim.) - czwartki, godz. 16.00  - 16.45, cena za lekcję 10 zł, Marian Feliński (felinmar@o2.pl)
Pilates - gimnastyka dla pań, poniedziałki, środy, godz. 19.00 - 20.00, piątki 19.00 - 20.00 , cena jednej lekcji 15 zł, karnet: 4 wejścia 50 zł, 6 wejść 75 zł, 8 wejść 95 zł, Anna Matuszczak (aniapilates@wp.pl)
Siatkówka dla dorosłych, poniedziałki i środy, godz. 20.00, cena 5 zł za lekcję,  Iwona Kozal (i.kozal@upcpoczta.pl)
Taniec, rytmika i balet - klasy 0-3, terminy do ustalenia,  cena 5 zł za lekcję, Adrianna Kubik
Taniec jazzowy z rytmiką - klasy 0-1, 2-3, 4-6 i gimnazjum, terminy do ustalenia, cena 5 zł za lekcję, Agnieszka Bzoma (agnieszkabzoma@wp.pl)
Taniec nowoczesny - Impulsik kontynuacja z poprzedniego roku, Kamila Golon (kgolon@wp.pl)
Jest to oferta zajęć będących w trakcie organizacji lub już prowadzonych. Część terminów zostanie przedstawiona później - po uzgodnieniu ich między prowadzącymi, a uczestnikami zajęć. 
 

Zespół Szkół nr 11, ul. Porębskiego 21
tel. 58 625 57 09
e-mail: bbarlik@wp.pl
Koordynator: Monika Pierzga-Czaus

Akademia przedszkolaka - Balewska Barbara, Gumowska Mirosława - zajęcia przygotowują dzieci do życia i działania w społeczności przedszkolnej w szkole. Odbywają się w poniedziałki i środy od godz. 10.00 do 14.00 w budynku B-II piętro / zajęcia płatne;
Tenis ziemny dla najmłodszych - Arkadiusz Sobieraj - zajęcia przeznaczone dla najmłodszych dzieci nauczania początkowego. Odbywają się w ramach godzin wychowania fizycznego
Zajęcia sportowe z Aikido dla dzieci i młodzieży - Daniel Błażejczyk - zajęcia sportowe, kształtujące i doskonalące elementy techniczne i taktyczne tej dyscypliny. Odbywają się w środy od godz. 18.00 do 19.30 w salce korekcyjnej z matami / zajęcia płatne.
Piłka siatkowa dziewcząt szkoły podstawowej i gimnazjum - Michał Olszewski - zajęcia sportowe dla dziewcząt, prowadzone w grupach wiekowych.Odbywają się we wtorki od godz. 17.00 do 18.30 (dzieci i młodzież) na dużej sali gimnastycznej, we wtorki od godz. 18.30 do 19.30 oraz w czwartki od godz. 17.30 do 19.00 (dzieci i młodzież) na małej sali gimnastycznej oraz we wtorki od godz. 20.00 do  21.30 (dorośli) na małej sali gimnastycznej / zajęcia bezpłatne;
Szachy dla dzieci i młodzieży - Marzena Gajlewicz - zajęcia dla początkujących. Odbywają się według ruchomego grafiku;
Zajęcia sportowe - piłka nożna chłopców - Andrzej Lachowicz - zajęcia nauczania początkowego. Odbywają się we wtorki od godz. 17.00 do 18.00 na boisku szkolnym, w czwartki od godz. 17.00 do 18.30 oraz piątki od 17.30 do 19.00 / zajęcia bezpłatne;
Zajęcia lekkoatletyczne dla dzieci i młodzieży - Wojciech Niemkiewicz - zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży interesujących się dyscyplinami lekkoatletycznymi. Odbywają się na dużej sali gimnastycznej w soboty od godz. 11.00 do 13.00 / zajęcia bezpłatne;
Parkour - to pokonywanie przeszkód stojących na drodze w jak najprostszy i najszybszy sposób. Zajęcia odbywają się na małej sali gimnastycznej w czwartki od godz. 16.00 do 17.00/ zajęcia płatne;
Nowoczesne formy tańca - zajęcia przeznaczone są dla dzieci i młodzieży. Obywają się w poniedziałki i środy w godzinach od godz. 18.00 do 19.00/ zajęcia płatne;
Zajęcia sportowo - rekreacyjne dla absolwentów - Halina Krefft - zajęcia o charakterze rekreacyjnym mają na celu utożsamianie się z dzielnicą, w której się wychowano i gdzie uczęszczano do szkoły. Odbywają się w czwartki od godz. 19.30 do 21.30 na dużej sali gimnastycznej/ zajęcia płatne;
Zajęcia piłki siatkowej oraz tenisa stołowego dla mieszkańców dzielnicy - Janusz Rodziewicz - zajęcia o charakterze rekreacyjnym. Odbywają się w piątki od godz. 20.00 do 21.30 na dużej sali gimnastycznej i stołach tenisowych/zajęcia bezpłatne.
Zajęcia piłki nożnej dla dorosłych - Karol Złonkiewicz - zajęcia sportowo - rekreacyjne dla mężczyzn, których pasjonuje halowa piłka nożna. Odbywają się we wtorki od godz. 20.00 do 21.30 na dużej sali gimnastycznej / zajęcia płatne.
Zajęcia piłki nożnej dla dorosłych - Marian Formela/ Paweł Bach - zajęcia sportowo - rekreacyjne dla mężczyzn. Zajęcia odbywają się we wtorki od godz. 18.00 - 20.00 oraz w piątki od godz. 19.00 do 21.00/ zajęcia płatne;
 

Zespół Szkół nr 15, ul. Jowisza 60
tel. 58 321 40 34
e-mail: zs15gdynia@poczta.fm 
 
J. angielski, Raymond Tuttle, kom. 500 634 686 tel. 58 621 48 41, janmatty@netscape.net, termin w trakcie ustalania do ustalenia  od godz. 14,30 520 zł / semestr;
Szkółka karate (sala baletowa), Piotr Wróbel, kom. 602 249 971, Witek Piasek, kom.  500 217 879, wtoreki czwartek w godz. 18.30 -19.30, 40 zł/miesiąc;
Dziecięcy teatr tańca (sala baletowa) Jolanta Borysewicz, tel. 697 884 416, piątek 16.00 - 17.00,  17.00 - 18.00 30 zł/miesiąc;
Tenis  stołowy, Robakowski Piotr, tel. 58 621 40 36, od pon. do czw. w godz. 17.00 -19.00 bezpłatnie;
Rehamaluszek - activbaby (sala baletowa), Anna Cymańska, kom. 501 407 863, wtorek w godz. 17.30 - 18.15 30 zł/miesiąc;
PLASTUSIE (sala nr 6), Katarzyna Piekacz, kom.  501 312 759, tel. 58 621 76 10 środa lub piątek do ustalenia w godz. 15.35 - 16.35 i 14.45 -15.45, 20 zł/miesiąc;
 Warsztaty szachowe (stołówka), Tomasz Ciesielski, kom. 510 739 808, poniedziałek w godz. 15.00 - 16.30, 40 zł/miesiąc;
Klub młodego artysty (sala nr 14 lub 16) Justyna Sudzik, kom. 693 353 691, termin do ustalenia, 5 zł/godzinę (własne materiały);
JUDO (UKS OPTY) (sala baletowa), Bogdan Gruba, kom. 504 159 015, Jarek Gleński, kom. 508 138 210, piątek a pozostałe termin do ustalenia, 70 zł/miesiąc;

Zajęcia dla dorosłych:
Malarstwo sztalugowe (sala 1), Dorota Czajkowska, kom. 607 958 409, sobota w godz. 10.00 - 13.00, 30 zł/miesiąc;
Gimnastyka dla pań (sala baletowa), Iwona Różańska, kom. 500 230 322, poniedziałek, środa w godz. 19.30 - 20.45, 5 zł;
Chwarznieńska Liga Tenisa Stołowego, Robakowski Piotr, tel. 58 621 40 36, od pon. do czw. w godz. 19.00 - 21.00, bezpłatnie
JOGA (sala baletowa), Jolanta Borysewicz, kom. 697 884 416, piątek w godz. 18.00 - 19.00, 40 zł/miesiąc;
NORDIC WALKING - Małgorzata Buczkowska, kom. 604 648 008;
ZUMBA (sala baletowa) Martyna Aulak kom. 603 682 885 - poniedziałek, środa, sobota w godz. 18.30 - 19.30, 18.30 - 19.30   9.30 - 10.30, 45 zł/miesiąc.