1164 (764) 2014-10-03 - 2014-10-09

Dodajmy Gdyni skrzydeł w plebiscycie!

Gdynia InfoBox, Red Bull Air Race, Szlak Kulinarny Centrum Gdyni, Kolosy - to tylko niektóre gdyńskie projekty nominowane w plebiscycie Skrzydła Trójmiasta.

Decyzja o tym, czy zdobędą prestiżowe nagrody, należy do czytelników portalu Trojmiasto.pl. Dodaj Gdyni skrzydeł i zagłosuj na gdyńskie projekty na stronie www.skrzydlatrojmiasta.pl. Zwycięzców poznamy podczas uroczystej gali 17 października w Teatrze Muzycznym w Gdyni.

To już czwarta edycja plebiscytu, organizowanego przez portal Trojmiasto.pl co dwa lata. Lista nominowanych może ucieszyć każdego gdynianina. We wszystkich sześciu kategoriach plebiscytu znalazły się gdyńskie przedsięwzięcia. Czy nominacje zamienią się w nagrody - to już zależy od nas. Wystarczy kilka kliknięć, by „uskrzydlić" gdyńskie projekty. Nominację otrzymały: Gdynia InfoBox, Red Bull Air Race oraz Ogólnopolskie Spotkania Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów Kolosy, Szlak Kulinarny Centrum Gdyni, Wrak Race oraz Poszukiwawcze Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe z Wielkiego Kacka.

Głosowanie potrwa do 16 października. Głosy można oddawać wyłącznie poprzez stronę http://www.skrzydlatrojmiasta.pl/.