Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI. Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI.
1164 (764) 2014-10-03 - 2014-10-09

Spotkania dla rodziców

Fundacja Mamy z Morza zaprasza na spotkania dla przyszłych rodziców i rodziców małych dzieci (0-3 lat) w ramach projektu „Maluszek i zdrowy brzuszek".

Jest to cykl sześciu spotkań dla przyszłych rodziców i rodziców małych dzieci dotyczący prawidłowych nawyków żywieniowych, które da się „zaprogramować" u dzieci w okresie 1000 pierwszych dni życia. Spotkania będą prowadzić dietetycy i specjaliści z zakresu zdrowej żywności. Spotkania są bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych rodziców dzieci do 3-go roku życia.
Na spotkania obowiązują zapisy poprzez stronę www.mamyzmorza.org. (UWAGA! Na każde spotkanie trzeba zapisać się osobno. Liczy się kolejność zgłoszeń.)

Terminy spotkań: 8.10, 22.10, 5.11, 19.11. Wszystkie odbywają się w Ciuciubabka Cafe (ul. Piłsudskiego 30). Projekt jest współfinansowany ze środków Fundacji Nutricia.

Projekt realizuje Fundacja Mamy z Morza w ramach edukacyjnego programu „1000 pierwszych dni dla zdrowia". Partnerem lokalnym spotkań jest Gdynia Rodzinna.