Uwaga! Od maja łagodniejsze zasady bezpieczeństwa związane z pandemią koronawirusa  Uwaga! Od maja łagodniejsze zasady bezpieczeństwa związane z pandemią koronawirusa 
1170 (770) 2014-11-14 - 2014-11-20

II Gdyńska Giełda Wolontariatu

I Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Gdyni przy ul. Narcyzowej 6 zaprasza uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych wraz z opiekunami do udziału w II Gdyńskiej Giełdzie Wolontariatu, która odbędzie się w poniedziałek, 1 grudnia 2014 r. o godz. 12.30 w siedzibie szkoły.

Partnerami akcji są: Fundacja „Gdyński Most Nadziei", Fundacja Zmian Społecznych „Kreatywni", Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy „Flandria", Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Centrum Współpracy Młodzieży, Szlachetna Paczka, Fundacja dla Was, Hospicjum św. Wawrzyńca.

Projekt ma na celu stworzenie okazji do spotkania aktywnej i zainteresowanej ideą wolontariatu młodzieży z Gdyni z przedstawicielami organizacji, którekorzystają z pracy wolontariuszy.

W programie zaplanowano m.in. wykład doradcy zawodowego mgr K. Sakaluk „Korzyści płynące z wolontariatu", prezentację projektu „Rower dla każdego", Wolontariatu Europejskiego oraz promocję Szlachetnej Paczki.

Program II GGW znajduje się na stronie internetowej szkoły: www.1alo.org/wolontariat

Zgłoszenia do udziału przyjmowane są drogą elektroniczną 1alo-sekretariat@wp.pl oraz pod numerem telefonu 58 664 82 36.