Uwaga! Od maja łagodniejsze zasady bezpieczeństwa związane z pandemią koronawirusa  Uwaga! Od maja łagodniejsze zasady bezpieczeństwa związane z pandemią koronawirusa 
1170 (770) 2014-11-14 - 2014-11-20

Propozycje biblioteki

W poniedziałek, 24 listopada w godz. 17.30 - 18.30 w Filii nr 12 Miejskiej Bibliotek Publicznej przy ul. Opata Hackiego 33, w Chyloni z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia dzieci będą mogły wziąć udział w spotkaniu z Misiem. W programie zabawy jest m.in. czytanie fragmentów książek, w których bohaterem jest miś, planowany jest konkurs plastyczny, w którym dzieci z zasłoniętymi oczami będą rysowały misia, oraz wystawa misiów przyniesionych przez dzieci. Nie zabraknie również zabaw w rytmie misiowych piosenek, oraz gimnastyki z misiami. Na zakończenie spotkania każdy uczestnik otrzyma słodki poczęstunek.
Wstęp wolny.
***
Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 13 (Oksywie, ul. Podchorążych 10A) zaprasza w poniedziałek, 17 listopada o godz. 17.00 dzieci od 3 do 6 lat (wraz z rodzicami) do wspólnego szycia mikołajkowych skarpet na prezenty. Nauczymy się od oksywskich mam, jak efektywnie zagospodarować czas spędzany z małymi dziećmi, dzięki wspólnemu szyciu. Pasja dzielona z innymi dostarcza jeszcze więcej radości.
Wstęp wolny.
***
Miejska Biblioteka Publiczna, Czytelnia Naukowa, ul. Biskupa Dominika 17 zaprasza w czwartek, 27 listopada 2014 r. o godz. 17.00 na prelekcję Krzysztofa Chalimoniuka, bibliotekarza, doktoranta UG. W programie - prelekcja „Czesi nad Bałtykiem", opowieści i ciekawostki o wojownikach, emigrantach, przedsiębiorcach, dyplomatach, multimedialny pokaz fotografii oraz tematyczna ekspozycja książek. Miejska Biblioteka Publiczna - Czytelnia Naukowa, ul. Biskupa Dominika 17.
Wstęp wolny.