1172 (772) 2014-11-28 - 2014-12-04

Sylwester w Gdyni - wiemy kto wystąpi

Mrozu, Ewa Farna, Kamil Bednarek, Enej, Sylwia Grzeszczak, Stachursky, Kombii, Oddział Zamknięty, Loona, i Krzysztof Krawczyk - to tylko część długiej listy artystów, którzy wystąpią w Gdyni na powitanie nowego roku. Znamy szczegóły „Sylwestrowej Mocy Przebojów".
Wydarzenie w tym roku odbywa się pod hasłem Sylwestrowego Rejsu Przebojów dookoła świata. Największa scena w Polsce stanie na skwerze Kościuszki, w tym samym miejscu, w którym była zlokalizowana 11 miesięcy temu. Zamieni się w statek, który zawijać będzie do kolejnych portów na obu półkulach. W tej muzycznej podróży przewodnikami będą gwiazdy z Polski i nie tylko. Organizatorzy przewidzieli też występ artystów znanych z programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo i tak w rolę Justina Biebera wcieli się Artur Chamski, Nicki Minaj zagra Marek Kaliszuk, Shakirę Katarzyna Skrzynecka, Toma Jonesa Bilguun Ariunbataar, sir Eltona Johna Paweł Tucholski, a Sabrinę Maja Bohosiewicz.
Imprezę poprowadzą pary konferansjerów: Krzysztof Ibisz i Anna Głogowska, Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski oraz Paulina Sykut-Jeżyna i Maciek Rock. Transmisja Sylwestrowego Rejsu Przebojów dookoła świata na antenie telewizji Polsat rozpocznie się 31 grudnia o godzinie 20.00.