Uwaga! Od maja łagodniejsze zasady bezpieczeństwa związane z pandemią koronawirusa  Uwaga! Od maja łagodniejsze zasady bezpieczeństwa związane z pandemią koronawirusa 
1177 (777) 2015-01-16 - 2015-01-22

Warsztaty wSPAniała chemia w Experymencie

Rodzinne warsztaty wSPAniała chemia w Centrum Nauki EXPERYMENT odbędą się 24 i 25 stycznia 2015 r. w godz. 12.00 i 15.00.

EXPERYMENT zaprasza wszystkich, aby sprawdzili w interaktywny sposób, jak dzięki podstawom chemii stworzyć wyjątkowe kosmetyki. Podczas zajęć każdy z uczestników będzie miał szansę poznać surowce kosmetyczne - ich właściwości chemiczne i fizyczne, pochodzenie, działanie oraz - co najważniejsze - metodę wytwarzania i to w praktyce! Zapraszamy do produkowania mydeł, musujących kul do kąpieli, olejków zapachowych i perfum. Domowe kosmetyki zostaną stworzone w specjalnie przygotowanym laboratorium przez grupę młodych odkrywców (dzieci od 9 lat) wraz z ich opiekunami, pod czujnym okiem ekspertów.
Zapraszamy na chemiczne eksperymentowanie z kosmetykami!
Liczba miejsc ograniczona.

Cena biletu na warsztaty dla 1 dziecka z opiekunem - 48 zł (w cenie zawarty jest koszt biletów wstępu na wystawę); bilet dla drugiego dziecka - 28 zł (tylko w przypadku zakupu biletu za 48 zł).
Bilety w sprzedaży dostępne na stronie: www.bilety.experyment.gdynia.pl oraz w dniu wydarzenia w kasach (w ramach wolnych miejsc).

Zgodnie z regulaminem wystawy Centrum Nauki EXPERYMENT podczas warsztatów dzieciom muszą towarzyszyć ich opiekunowie. Jeden opiekun może uczestniczyć w warsztatach z maksymalnie dwojgiem dzieci.