Uwaga! Od soboty 24 października cała Polska staje się strefą czerwoną, będą również obowiązywać nowe zasady bezpieczeństwa. W przestrzeni publicznej zasłoń usta i nos.

Uwaga! Od soboty 24 października cała Polska staje się strefą czerwoną, będą również obowiązywać nowe zasady bezpieczeństwa. W przestrzeni publicznej zasłoń usta i nos.

1177 (777) 2015-01-16 - 2015-01-22

Zapraszamy na Dzień Aktywnego Seniora

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka (21 i 22 stycznia) Gdyński Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkich chętnych na Dzień Aktywnego Seniora, który odbędzie się w piątek 23 stycznia w godzinach 10.00 - 15.00 w Hali Lekkoatletycznej GOSiR (ul. Olimpijska 5).

Sportowy Dzień SenioraW ramach Dnia Aktywnego Seniora zorganizowane zostaną zajęcia pilatesu, zumby, fitnessu, tai chi oraz jogi - poprowadzą je wykwalifikowani instruktorzy Gdyńskiego Poruszenia, którzy dostosują poszczególne ćwiczenia do możliwości każdego uczestnika. Tego dnia w Hali LA przygotowany zostanie także specjalny kącik gier, w którym będzie można spróbować swoich sił w tenisie stołowym czy piłkarzykach, a także posilić się ciepłą kawą i herbatą. Chętnym udostępniona zostanie strefa zdrowia. Centrum Medyczne Synexus przeprowadzać będzie bezpłatne badania profilaktyczne, a członkowie Klubu Zdrowego Stylu Życia opowiedzą o zasadach zdrowego odżywiania.

- Serdecznie zachęcamy wszystkich seniorów do przyjścia. Będzie to wspaniała okazja, żeby nie tylko miło spędzić piątkowe popołudnie, lecz także wzmocnić swoje zdrowie poprzez udział w wyjątkowych zajęciach sportowych - przekonuje dyrektor GOSiR Marek Łucyk

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach programu „Uczenie się przez całe życie" Partnerskie Projekty Comenius Regio.

Harmonogram zajęć:
10.00 – Fitness; 11.00 – Zumba; 12.00 – Pilates; 13.00 – Tai Chi; 14.00 – Joga