Uwaga! Od soboty 24 października cała Polska staje się strefą czerwoną, będą również obowiązywać nowe zasady bezpieczeństwa. W przestrzeni publicznej zasłoń usta i nos.

Uwaga! Od soboty 24 października cała Polska staje się strefą czerwoną, będą również obowiązywać nowe zasady bezpieczeństwa. W przestrzeni publicznej zasłoń usta i nos.

1179 (779) 2015-01-30 - 2015-02-05

Z Ciapkowa do ludzi

Kontynuujemy rubrykę, dzięki której, mamy nadzieję, kolejne porzucone psy i koty ze schroniska w Ciapkowie znajdą ciepły dom. Ciapkowo prowadzone jest przez Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt Animals. Mieści się przy ul. Małokackiej 3a w Gdyni - Redłowie, tel. 58 622 25 52. Jest otwarte w godz. 11.00 - 17.00, w weekendy w godz.11.00 -14.00. Psa lub kota może adoptować osoba pełnoletnia, posługująca się dowodem osobistym.
Na podstawie dowodu spisywana jest umowa adopcyjna.
Psy są zaszczepione, wydawane z książeczkami zdrowia. Cennik adopcji zwierząt: psy do ½ roku - 60 zł, psy powyżej ½ roku - 80 zł, psy w typie psa rasowego - 150 zł, psy rasowe z rodowodem - 350 zł, psy powyżej 8 lat - 30 zł, koty do ½ roku - 20 zł, koty powyżej ½ roku - 50 zł.

Z Ciapkowa do ludzi - Fama

Fama - średniej wielkości starsza suczka. Nie jeden raz została skrzywdzona i porzucona przez człowieka któremu zaufała...
Jest nieco nieufna w pierwszym kontakcie jednak gdy zobaczy, że ktoś wchodzi na wybieg ze smyczą stara się być w pobliżu. Ma nadzieję, że ktoś wypatrzy jej błagalne spojrzenie i prośbę o spacer. Świetnie sprawdzi się w domu z ogrodem. Ma bardzo donośny szczek dlatego też od razu zaalarmuje swoich ludzi przed nieproszonymi gośćmi. Daj jej szanse na dom. Do szczęścia tak niewiele potrzebuje - ciepłego własnego kąta, pełnej miski i miłości. Udowodnij jej, że warto znowu zaufać!