Uwaga! Od maja łagodniejsze zasady bezpieczeństwa związane z pandemią koronawirusa  Uwaga! Od maja łagodniejsze zasady bezpieczeństwa związane z pandemią koronawirusa 
1181 (881) 2015-02-13 - 2015-02-19

Koci dzień w „Ciapkowie”

OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt „Ciapkowo" w Gdyni zaprasza na obchody Światowego Dnia Kota.

W ten dzień chcielibyśmy przypomnieć o ważnej roli kociej przyjaźni w życiu człowieka, uwrażliwić na problem bezdomności zwierząt i trudny los kotów wolno żyjących
- mówi Izabella Baranowska z Ciapkowa w Gdyni.

15 lutego 2015 r. w godz. 12.00 - 15.00
każdy będzie mógł odwiedzić Schronisko OTOZ Animals „Ciapkowo"  przy ul. Małokackiej 3a. Dzień otwarty zapowiada się bardzo atrakcyjnie.
Będzie Wielka Loteria Fantowa, z której dochód zostanie przeznaczony na utrzymanie schroniskowych kotów. Każdy los wygrywa! Będzie można sprawdzić jak wyglądamy w kocim makijażu. Chętnym osobom zostanie wykonane zdjęcie portretowe, którym będzie można pochwalić się na Facebooku. Na wszystkich czeka słodki  poczęstunek. Będzie też okazja do zwiedzania kociarni.
Pracownicy „Ciapkowa" zachęcaja także do adopcji mruczących kocich przytulanek. Pamiętajmy jednak, że to decyzja na dłużej, musi więc być podejmowana z rozwagą.

Osoby, które nie mogą pozwolić sobie na adopcję kota, również zapraszamy do wspólnej zabawy
- zachęca do przyjścia na Dzień Otwarty Izabella Baranowska. Nasi rezydenci liczą, że w dniu ich święta nie zabraknie rąk do głaskania, a ludzi wielkiego serca, prosimy o dary w postaci karmy, legowisk czy zabawek. Nasze koty ucieszy każdy, nawet najdrobniejszy prezent.