1187 (887) 2015-03-27 - 2015-04-02

Teatralne projekty edukacyjne

Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza w Gdyni ogłasza zapisy do dwóch projektów edukacyjno-artystycznych. Młodzież od 16 do 18 roku życia zaprasza na cykliczne warsztaty teatralne prowadzone przez Grzegorza Wolfa (aktora Teatru Miejskiego), w ramach projektu SCENO-SFERA, od 13 kwietnia 2015 roku w godzinach popołudniowych. Projekt SCENO- SFERA został dofinansowany przez miasto Gdynia. Teatr Miejski realizuje go we współpracy z Towarzystwem Miłośników Gdyni.
Grupy licealne zachęcamy również do wzięcia udziału w V edycji projektu DRAMAT W SZKOLE, towarzyszącego dwóm ogólnopolskim wydarzeniom kulturalnym: 10. Festiwalowi Polskich Sztuk Współczesnych R@Port oraz 8. Gdyńskiej Nagrodzie Dramaturgicznej.
Projekty SCENO- SFERA i DRAMAT W SZKOLE zakończą się scenicznym pokazem pracy warsztatowej młodzieży.
Rekrutacja: udział w obu projektach jest bezpłatny. Zainteresowani proszeni są o wypełnienie formularzy zgłoszeniowych i odesłanie ich na adres: edukacja@teatrgombrowicza.art.pl, lub: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, ul. Bema 26, 81- 381 Gdynia. SCENO- SFERA do 9 kwietnia włącznie. DRAMAT W SZKOLE do 7 kwietnia włącznie. Liczba miejsc ograniczona. O wyborze uczestników decyduje Teatr Miejski. Więcej informacji na stronie: www.teatrgombrowicza.art.pl/edukacja