1189 (889) 2015-04-10 - 2015-04-16

Fundacja Zmian Społecznych „Kreatywni” poszukuje wolontariuszy i zaprasza na spotkania

Fundacja Zmian Społecznych „Kreatywni"
- w związku z prowadzonym projektem dotyczącym działań rewitalizacyjnych na terenie Gdyni, poszukuje WOLONTARIUSZY. Jeśli ciekawi Cię jak wygląda praca ze społecznością lokalną, interesujesz się działaniami pro obywatelskimi, możesz poświęcić kilkanaście godzin w miesiącu i cechuje Cię zaangażowanie, rzetelność i odpowiedzialność to masz okazję współpracować w dużym projekcie dotyczącym zmian społecznych, zdobędziesz doświadczenie w prowadzeniu panelu badawczego wśród mieszkańców Chyloni, będziesz miał okazję współorganizować debaty oraz konsultacje społeczne, poznasz od strony merytorycznej i praktycznej wysokie standardy działań prospołecznych, nawiążesz długotrwałą i pełną wyzwań współpracę (długość projektu- kwiecień 2015- luty 2016).
Osoby zainteresowane współpracą proszone są o przesłanie CV na adres: innowacje@fundacjakreatywni.pl bądź pod nr telefonu 514 292 128.
- zaprasza do Kawiarenki Sąsiedzkiej w każdy wtorek w godzinach 10.00-14.00 oraz w każdy czwartek w godzinach 16.00-20.00.
To czas, w którym możesz wypić kawę lub herbatę ze swoimi sąsiadami, porozmawiać z nimi, pograć w planszówki i miło spędzić poranek lub popołudnie/Klub Osiedlowy Apteka, ul. Opata Hackiego 17A, Gdynia Chylonia.
***
Nie masz miejsca, gdzie możesz realizować swoje pasje lub zainteresowania?
Centrum Aktywnego Mieszkańca - Fabryka dobrych Praktyk -​ oferuje możliwość ​bezpłatnego skorzystania z​ sali dla grup nieformalnych/formalnych na zasadzie wymiany dóbr i usług/ zasady wzajemności. Oznacza to, że skorzystanie z pomieszczenia jest bezpłatne, ale w ramach użyczenia grupa mogłaby wziąć udział w akcji wolontaryjnej lub zorganizować wydarzenie dla społeczności lokalnej - czyli w zamian zrobić coś dla naszego sąsiedztwa.
Więcej informacji otrzymasz w Klubie Osiedlowym Apteka, ul. Opata Hackiego 17A lub pod numerem telefonu 513 385 495.

ikona