1191 (991) 2015-04-24 - 2015-05-07

European Cycling Challenge po raz drugi w Gdyni!

Zapraszamy do udziału w European Cycling Challenge 2015 - rowerowej rywalizacji europejskich miast polegającej na przejechaniu rowerem, jako środkiem transportu, jak największej liczby kilometrów. W zeszłym roku gdyńska drużyna przejechała 80 tys. km! Rywalizacja trwa przez cały maj.

European Cycling Challenge po raz drugi w Gdyni!W edycji 2015 udział weźmie 37 miast z całej Europy, m.in. Szwecji, Włoch, Danii. Jeśli chciałbyś wspomóc gdyńską drużynę, wejdź na stronę: www.cyclingchallenge.eu/pl i zarejestruj się (wybierz drużynę „Gdynia”). Następnie pobierz na swojego smartfona aplikację „Cycling365" (darmowa, dostępna na iOS, Android, Windows Phone). Jedź w maju z Gdynią i rejestruj swoje przejazdy przez aplikację.

Zapraszamy do udziału w tej zabawie wszystkich, którzy poruszają się rowerem po Gdyni, bez względu na miejsce zamieszkania. Jeśli nie macie smartfonów, istnieje możliwość manualnego dodawania kilometrów.
31 maja, podobnie jak w zeszłym roku, zapraszamy na wielki finał konkursu - przejazd ulicami Gdyni zakończony rodzinnym piknikiem z nagrodami i atrakcjami pod Pomorskim Parkiem Naukowo-Technologicznym. Szczegóły w maju.

Wspierają nas: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny, Stowarzyszenie Rowerowa Gdynia, Stowarzyszenie In gremio, Centrum Nauki Experyment, OPEC Gdynia, JumpCity, kino Helios Gdynia, Centrum U7, Cafeart U Muzyk'Uff.

Udział w European Cycling Challenge 2015 to część realizacji projektu CIVITAS DYN@MO.

Jeśli macie pytania e-mail: kontakt@mobilnagdynia.pl