Trzy gdyńskie kąpieliska – Redłowo, Śródmieście i Babie Doły są otwarte dla mieszkańców i turystów.
1193 (993) 2015-05-15 - 2015-05-21

O autyzmie w PPNT Gdynia

Wyższa Szkoła Uni – Terra w Poznaniu i Przedszkole Integracyjno – Terapeutyczne MIŚ w Gdyni, zapraszają w czwartek, 21 maja 2015 r., o godz.15.00 do Sali Morskiej (budynek II) Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni na wykład zatytułowany „Autyzm nie musi być wyrokiem - Współczesne metody diagnozy, terapii i leczenia”.

Spotkanie ma charakter szkoleniowy i jest skierowane do nauczycieli, logopedów i terapeutów rodziców oraz wszystkich osób, którzy są zainteresowani problemami diagnozy, terapii i leczenia dzieci z autyzmem.

Na spotkaniu będą poruszane następujące zagadnienia: „Autyzm i zagrożenie autyzmem, jako problem cywilizacyjny” oraz „ Metoda Krakowska jako kompleksowe podejście terapeutyczne dla dzieci z zaburzeniami rozwoju”.

Wykładowca: dr Justyna Leszka - doktor nauk humanistycznych, pedagog specjalny, logopeda. Dziekan na Wydziale Nauk Społecznych i Pedagogiki Specjalnej Uni-Terra Wyższej Szkole w Poznaniu w Poznaniu. Adiunkt w Zakładzie Edukacji Środowiskowej na Wydziale Pedagogiczno-Artystycznym w Kaliszu Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ekspert Europejskiej Agencji ds. Rozwoju Edukacji Uczniów ze Specjalnymi Potrzebami. Prowadzi terapię dzieci z zaburzeniami mowy i języka, zwłaszcza dzieci autystycznych i niesłyszących.

Zgłoszenia: mailowe: k.bizewska@misprzedszkole.pl lub telefoniczne: 608 57 47 39; 504 143 730.
Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona.

ikona