1194 (994) 2015-05-22 - 2015-05-28

Gimnastyczki na szóstkę

Reprezentacja Polski zakończyła rywalizację w Grand Prix 2015 w gimnastyce artystycznej, które odbyło się w Holon.

Wśród najlepszych zawodniczek na świecie Anna Czarniecka zajęła 24 w wieloboju. W równolegle rozgrywanym międzynarodowym turnieju w kategorii seniorek Angela Kosoulieva zajęła 9 miejsce, a w kategorii juniorek Julia Wiśniewska - 19 miejsce, a Natalia Kozioł uplasowała się na 21 miejscu. Natalia także zajęła 10 miejsce w układzie z maczugami.

Wszystkie gimnastyczki są absolwentkami i obecnymi uczennicami Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Gdyni.

***

Natalia Wiśniewska uczennica Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Gdyni (UKS Jantar Gdynia) zajęła szóste miejsce w ćwiczeniach z maczugami oraz ósme z piłką na 41. Międzynarodowym Turnieju Souvenir Véronique DE KRISTOFFY” w gimnastyce artystycznej, który odbył się we Francji. Trenerką jest Hanna Narloch.