1194 (994) 2015-05-22 - 2015-05-28

Moda na Halach Targowych

23 maja 2015 r.  podziemia gdyńskich Hal Targowych zamienią się w strefę mody. Odbędą się tutaj kolejne z cyklu warsztaty, na których lokalni twórcy opowiedzą o swoich projektach i o tym jak się robi modę w Polsce. Spotkanie poprowadzą pomysłodawcy marki EVC DSGN.

Moda na Halach Targowych jest przeznaczona zarówno dla osób związanych z projektowaniem, ale również takich, które stawiają w tym świecie pierwsze kroki. Na zajęciach zostaną poruszone zagadnienia związane z tworzeniem grafik: rodzajami nadruków i tworzeniem dokumentacji projektowej. Zachęcamy do wzięcia udziału w zajęciach i spojrzenia na modę od kuchni. Na to jak stworzyć firmę i modną markę.

EVC DSGN tworzy duet Ewa i Dominik, a o ich rzeczach na pewno nie można powiedzieć, że są nudne. Barwne nadruki, ciekawe pomysły, odważne i niecodzienne stylizacje. Tak w telegraficznym skrócie można podsumować ubrania i akcesoria, które docenili już: Agnieszka Szulim, Patricia Kazadi, Paulina Krupińska, Łukasz Jakóbiak czy Dawid Kwiatkowski.

Warsztaty odbędą się w pawilonie nr 301 w podziemiach Hali Łukowej. Dla ułatwienia, zbiórka o godzinie 12.00 pod zegarem.

Więcej na: http://www.eratuszgdynia.pl/news/2992

 

ikona