1194 (994) 2015-05-22 - 2015-05-28

Moda PO FASHION

Fundacja Po zaprasza na Pokaz Mody zwykłych kobiet „PO FASHION”, który odbędzie się 22 maja 2015 r. w Muzeum Miasta Gdyni przy ul. Zawiszy Czarnego 1. Początek o godz. 20.00.

Pokaz Mody poprowadzą na co dzień aktorzy, a w tym dniu wyjątkowi konferansjerzy Grzegorz Pacanowski oraz Michał Mejer. Gość specjalny to Mateusz Krautwurst – szerszej publiczności wokalista dał się poznać jako uczestnik programu The Voice Of Poland.

W pierwszej części pt. „Gdynia jest Fashion” publiczność będzie miała możliwość obejrzenia modelek – zwykłych kobiet - w ubraniach 6 butików z ul. Świętojańskiej w Gdyni. Będzie można się przekonać, że Gdynia ma swoich projektantów i jest Fashion.

W przerwie przybliżone zostaną sylwetki modelek drugiej części pokazu czyli uczestniczek zimowych Metamorfoz Fundacji Po. Są to doświadczone, piękne i silne kobiety – dla których metamorfozy mają być nowym początkiem. Dla niektórych symbolicznym a dla innych dosłownym. Są to kobiety po wielkich tragediach, ciężkich chorobach, matki nieuleczalnie chorych dzieci. Ideą drugiej części pokazu jest pokazanie, że PO też jest życie i przyszłość.

Pokaz zakończy recital Mateusza Krautwursta.

Organizatorem Pokazu jest Fundacja Po - czyli grupa energicznych i silnych Kobiet, które parę lat temu połączył problem choroby nowotworowej. Owocem przyjaźni i współpracy jest właśnie Fundacja Po. Pokaz wspiera choreografka Marlena Gędzierska.

Wstęp wolny.

ikona