Nocny Bieg Świętojański – zmiany w organizacji ruchu (21-22.06.2024)
1194 (994) 2015-05-22 - 2015-05-28

Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni, Urząd Miasta Gdyni oraz Fundacja Gospodarcza zapraszają wszystkie osoby poszukujące pracy na Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości organizowane w ramach Metropolitalnego Forum Wójtów, Burmistrzów, Prezydentów i Starostów NORDA. Odbędą się 9 czerwca 2015 roku w godzinach od 10.00 do 14.00 w hali „Gdynia Arena” przy ul. Kazimierza Górskiego 8 w Gdyni.

Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości to znakomita okazja, aby nawiązać bezpośredni kontakt z pracodawcami różnych branż oraz zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy na lokalnym rynku, ofertami pracy za granicą. Podczas Targów prezentowane będą również oferty kształcenia szkół i jednostek szkolących.

Wszystkim osobom, które chcą dowiedzieć się jak założyć własną firmę, informacji udzielać będą m. in. specjaliści z PUP Gdynia, Fundacji Gospodarczej oraz Gdyńskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości.

Będzie można skorzystać z konsultacji z doradcami zawodowymi PUP Gdynia oraz ze specjalistami z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Państwowej Inspekcji Pracy oraz instytucji wspierających aktywizację zawodową osób niepełnosprawnych.

Ponadto osoby zainteresowane będą mogły również uczestniczyć w wykładach i zajęciach warsztatowych dotyczących: prawd i mitów podczas rozmów kwalifikacyjnych oraz profesjonalnego wizerunku w poszukiwaniu pracy.

Wstęp wolny.

ikona