1194 (994) 2015-05-22 - 2015-05-28

Wystartowały zapisy do Biegu i Marszu Świętojańskiego

Jeszcze nie opadły emocje po Biegu i Marszu Europejskim, a już pora na kolejną część PKO Grand Prix Gdyni 2015 - Nocny Bieg Świętojański wystartuje w nocy z 19 na 20 czerwca. Zapisy potrwają do 8 czerwca, godz. 23.59. Gdyńskie Centrum Sportu zaplanowało podczas biegu wyjątkową akcję.

Trzeci bieg cyklu organizowany jest z okazji święta ulicy Świętojańskiej, reprezentacyjnej arterii Gdyni. Jest to jedna z najważniejszych ulic naszego miasta. Zależy nam, aby najbliższym biegiem uhonorować to szczególne miejsce – mówi Marek Łucyk, dyrektor Gdyńskiego Centrum Sportu.

Popularna ulica jest częścią trasy Nocnego Biegu Świętojańskiego z PKO Bankiem Polskim. Oznacza to, że wszyscy biegacze, którzy wezmą udział w wydarzeniu, będą mogli podziwiać ją w całej, rozświetlonej okazałości.

Przy okazji zawodów, mamy ważną informację dla miłośników koszulek biegowych – w tym roku będą one wręczane uczestnikom podczas zawodów. Sportowe T-shirty posłużą do stworzenia największej flagi Polski jaką kiedykolwiek widziała Gdynia.

Zapisy na Nocny Bieg Świętojański z PKO Bankiem Polskim dostępne są na stronie: gpx.gdyniasport.pl/. Opłata startowa pozostaje bez zmian i wynosi 30 zł.