1195 (995) 2015-05-29 - 2015-06-11

Zobacz to, co najlepsze w Teatrze Miejskim

Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza w Gdyni zaprasza 30 i 31 maja oraz 2, 3, 5, 6, 7, 9, 16 czerwca o godz. 20.00 na prapremierowe wystawienia sztuki Pawła Huellego „Żółta Łódź Podwodna” w reżyserii Krzysztofa Babickiego. Spektakl grany na „Darze Pomorza”.

Legenda światowej muzyki rozrywkowej. The Beatles i ich charyzmatyczny lider – John Lennon. Nieśmiertelne przeboje, skomplikowana przyjaźń i miłość, która zagroziła zespołowi. Czy wspomnienia rozmarzonych fanek czwórki z Liverpoolu pomogą rozwikłać tajemnicę ich sukcesu, rozpadu i jednej z największych zbrodni w branży muzycznej – zabójstwa Lennona?

Z okazji Dnia Dziecka Teatr Miejski zaprasza 31 maja o godz. 16.00 na familijną baśń Hansa Christiana Andersena „Królowa śniegu” w reżyserii Krzysztofa Babickiego.

Nieśmiertelna baśń Andersena, opowiadająca o przyjaźni Gerdy i Kaja wystawionej na próbę przez okrutną Królową Śniegu. Barwne losy dwójki przyjaciół i fascynująca osobowość zimnej władczyni od lat przenoszą czytelników i widzów w magiczną przestrzeń, w której na szczęście, po wielu nieprzewidywalnych przygodach, dobro zwycięża.

Magiczna atmosfera, porywające piosenki i przyjaźń, która wszystko zwycięża!