1200 (1000) 2015-07-10 - 2015-07-30

5 austriackich medali judoków Galeonu

Na odbywającym się Międzynarodowym Turnieju Judo w austriackim  Graz  w dniach 27-28.06 stanęło na starcie tysiąc zawodników z 23 państw reprezentujących 170 klubów. W tej bardzo silnej konkurencji, bo z udziałem między innymi  reprezentacji Brazylii, wielu klubów z Francji zawodnicy Galeonu zdobyli 5 medali.
Tomasz  Zielski wywalczył dwa w kategorii  wiekowej U-18 srebrny i w U-16 brązowy medal, dwa medale tym razem brązowe zawisły na szyi Szymona Jasińskiego w kat U-21 oraz w kat. seniorów, piąty medal również brązowy zdobył Przemysła Szuta. Udany start zaliczył też ich młodszy kolega Krystian Kuźma – Ebel, który uplasował się na 5 miejscu po przegranej walce o brązowy medal.
Gratulacje dla podopiecznych trenera Andrzeja Jasińskiego i życzenia dalszych sukcesów.