1206 (1006) 2015-09-11 - 2015-09-17

Propozycje dla wolontariuszy

YMCA Gdynia i Gdyńska Akademia Srebrnego Wieku poszukują wolontariuszy. Prowadzi wykłady, lektoraty, zajęcia ruchowe, artystyczne i hobbystyczne dla seniorów w ramach Gdyńskiej Akademii Srebrnego Wieku. Poszukuje osób chcących dzielić się swoją wiedzą, pasją i umiejętnościami z gdyńskimi seniorami.

Wolontariusz sam decyduje ile czasu chce poświęcić na działanie i jaki typ zajęć chciałby prowadzić.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod numerem telefonu 58 620 31 15, mailowo: gdynia@seniorzy.ymca.pl lub osobiście w recepcji YMCA, ul. Żeromskiego 26.

***

Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Flandria, ul. Świętojańska 89 poszukuje wolontariuszy. Zajmuje się pomocą osobom niepełnosprawnym, starszym, długoterminowo chorym oraz dzieciom w trudnej sytuacji rodzinnej. Prowadzi wolontariat indywidualny i akcyjny. Wolontariusz decyduje ile czasu może poświęcić na działanie i z kim chciałby współpracować. W zamian za poświęcony czas i uśmiech proponuje zdobycie bezcennych doświadczeń, udział w ciekawych szkoleniach i poznanie nowych osób. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod numerem telefonu 664 909 144.