1206 (1006) 2015-09-11 - 2015-09-17

Z Ciapkowa do ludzi

Kontynuujemy rubrykę, dzięki której, mamy nadzieję, kolejne porzucone psy i koty ze schroniska w Ciapkowie znajdą ciepły dom. Ciapkowo prowadzone jest przez Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt Animals. Mieści się przy ul. Małokackiej 3a w Gdyni - Redłowie, tel. 58 622 25 52. Jest otwarte w godz. 11.00 - 17.00, w weekendy w godz.11.00 -14.00. Psa lub kota może adoptować osoba pełnoletnia, posługująca się dowodem osobistym. Na podstawie dowodu spisywana jest umowa adopcyjna.
Psy są zaszczepione, wydawane z książeczkami zdrowia. Cennik adopcji zwierząt: psy do ½ roku - 60 zł, psy powyżej ½ roku - 80 zł, psy w typie psa rasowego - 150 zł, psy rasowe z rodowodem - 350 zł, psy powyżej 8 lat - 30 zł, koty do ½ roku - 20 zł, koty powyżej ½ roku - 50 zł.

Uwaga! Kiedy znajdziesz bezdomnego psa (lub inne zwierzę), zgłoś to Straży Miejskiej - dzwoń pod bezpłatny numer 986.
Kiedy znajdziesz błąkającego się psa z zawieszką „Pies w wielkim mieście”, zadzwoń pod numer 58 668 84 80 i podaj numer na zawieszce - pracownicy Urzędu Miasta skontaktują Cię z właścicielem psa.

Z Ciapkowa do ludzi - CrazyCrazy- sunia powyżej kolana. Trafiła do Ciapkowa w wyniku interwencji kierowcy.

Weszła zdezorientowana na teren zamkniętego parkingu. Widać że niejedno przeszła w swoim wcale nie długim życiu. Z początku bardzo bała się mężczyzn. Do kobiet miała zaufanie. Po jakimś czasie zaczęła się otwierać również na mężczyzn pod warunkiem że ich dobrze pozna i przekona się że nic jej nie grozi. Uwielbia spacery i pieszczoty. Jej ulubioną rozrywką jest noszenie swojej miski w pysku a następnie stanie z nią przy kratach schroniskowego boksu.

Nie zważa, czy jest w niej woda czy jedzenie. Najlepszy byłby dla niej dom z ogrodem u ludzi którzy udowodnią jej, że człowiek już nigdy jej nie skrzywdzi. Kiedy to zrozumie stanie się najwspanialszym przyjacielem na świecie. Pamiętaj psiaki po przejściach kochają bardziej!

ikona