1207 (1007) 2015-09-18 - 2015-09-24

Szkolenie nt. informacji poufnych w Regionalnym Ośrodku Informacji Patentowej

Chroń swoje rozwiązania już od etapu „pomysłu”. Jak zabezpieczyć informacje poufne na różnych etapach rozwoju produktu? Jak skonstruować umowę o zachowaniu poufności? Regionalny Ośrodek Informacji Patentowej w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym zaprasza w czwartek, 24 września na szkolenie pt. Prawne sposoby zabezpieczania poufności informacji.

Program szkolenia obejmie praktyczną wiedzę w zakresie ochrony poufności informacji na różnych etapach przedsięwzięć biznesowych. Szkolenie skierowane jest do wszystkich, którzy prowadząc kontakty gospodarcze z różnymi podmiotami na rynku (w tym inwestorami, konsorcjami, kontrahentami czy pracownikami), chcą pozyskać wiedzę na temat sposobów i form zabezpieczania wrażliwych informacji przed ich ujawnieniem lub wykorzystaniem przez osoby trzecie. Prezentowana na szkoleniu wiedza będzie obrazowana licznymi przykładami. Przedstawione zostaną również praktyczne wskazówki dotyczące konstruowania umów o zachowaniu poufności oraz pozaprawne sposoby zabezpieczania informacji poufnych.

Warsztaty poprowadzi Mateusz M. Woźniak – doradca prawny, ekspert w dziedzinie prawa własności intelektualnej i prawa nowych technologii. Szkolenie rozpocznie się o godz. 10.00 a zakończy o godz. 13.15 w PPNT Gdynia, budynek III, sala D.

Wstęp: wolny. Wymagana rejestracja: www.roip.evenea.pl

ikona