1207 (1007) 2015-09-18 - 2015-09-24

W „Kurierze Gdyńskim” piszą

W najnowszym „Kurierze Gdyńskim”, który od wtorku, 15 września można kupić w kioskach w ramach akcji „Reporter w dzielnicy” dziennikarka odwiedziła Wzgórze św. Maksymiliana i dowiedziała się z jakimi problemami się boryka dzielnica. Kolejne spotkania z mieszkańcami Babich Dołów i Wiczlina.

Można też poczytać o harcerzach. Reprezentująca całe województwo 63 Gdyńska Drużyna Harcerzy ZHR wróciła ogólnopolskiego Turnieju Drużyn Puszczańskich z buławą i tytułem najlepszej w kraju.

A jeśli idziesz na studia? Wybieraj z głową! - to już ostatnie dni rekrutacji na gdyńskie wyższe uczelnie. Sprawdź w specjalnej wkładce do „Kuriera Gdyńskiego”, gdzie jeszcze możesz złożyć dokumenty.

W nowym cyklu „Sekrety domów Gdyni”  przeczytacie o chatce, która nie tylko jest pełna magii, ale i budowana była... od góry do dołu. Natomiast  w „Gdyni od kuchni” polecamy akroszkę i syrniczki autorstwa Diany Volokhovej, finalistki II edycji Masterchefa.

A jeśli sami lubicie gotować zapraszamy do przesyłania nam przepisów: e-mail: redakcja@kuriergdynski.eu. Opublikowane nagrodzone zostaną kosmetykiem.

ikona