Enea IRONMAN Gdynia już 8 sierpnia! Sprawdź zmiany w organizacji ruchu.  Enea IRONMAN Gdynia już 8 sierpnia! Sprawdź zmiany w organizacji ruchu.
1210 (1010) 2015-10-09 - 2015-10-15

Mozaika w Blues Clubie

Blues Club, Gdynia, ul. Portowa 9 zaprasza:
- w niedzielę, 11 października 2015 r. o godz. 20.00 na koncert zespołu Mozaika; support - The Włodek Stepuro.
Mozaika - zespół pochodzi z Gdyni. Powstał w maju 2010 roku z inicjatywy muzyków zagubionych w metropolii miasta.
W skład zespołu wchodzą Mariusz (wokal, gitara), Kuba (perkusja), Bartek (gitara basowa), Grzegorz (instrumenty klawiszowe). Mozaika czerpie inspiracje oraz jest pod wpływem rocka w różnych jego odmianach (choć wiadomo, że każda muza drzemie w korzeniach), od lekkich brzmień po mocne riffy. Podstawą jest polski tekst, melodia oraz lekki dystans do powagi sytuacji.
The Włodek Stepuro - trójmiejski bard rockowy; śpiew, gitara elektroakustyczna, harmonijka ustna. Ballada/rock akustyczny/alternatywa/trochę bluesa. Gra swoje autorskie kawałki (polskojęzyczne) i covery rockowe (anglojęzyczne).
Wstęp 10 zł.
- w czwartek, 15.10.2015 r
. na koncert zespołu HE JEAN MARX EXPRESS. Start o godz. 19.30.
Większość granych na koncertach utworów to materiał własny, nawiązujący stylistycznie do punku, rocka, popu, soulu i bluesa lat 60. i 70. Ponadto wciąż można usłyszeć ciekawe covery utworów z repertuaru Cream Hits, Led Zeppelin czy Jimi Hendrixa. Trio JEAN MARX EXPRESS od 10 lat gra razem i serwuje na swoich koncertach wibrującą mieszankę black rocka. Łączy przy tym chwytliwe tematy muzyczne z impetem metalowego brzmienia i nastrojem bluesrockowych momentów.
Bilety 50/30(studenckie) zł.
Strona internetowa:
www.bluesclub.pl
www.facebook.com/BluesClubGdynia