1210 (1010) 2015-10-09 - 2015-10-15

Sukcesy Biegaczy na Orientację UKS „Azymut 45″

W dniach 3-4 października w okolicach Jeleniej Góry odbyły się Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters w klasycznym i sztafetowym biegu na orientację.
W kategorii juniorek młodszych (K16) Mistrzynią Polski została Zuzia Morawska, w kategorii młodzieżowców (M20) Mistrzem Polski został Radek Piotrowski, a w kategorii młodzieżowej dziewcząt (K20) brązowy medal zdobyła Majka Morawska. Nasi mastersi nie byli gorsi. Złote medale zdobyli: Beata Nowak (K40), Irena Morawska (K50), i Jacek Nowak (M35), oraz srebrny Paweł Morawski (M50).
W niedzielę zawodnicy rywalizowali w 3-osobowych zespołach sztafetowych. Po zaciętej walce w kategorii seniorek brązowy medal zdobyła sztafeta w składzie: Beata Nowak, Anna Morawska, Majka Morawska, a kategorii seniorów  także brązowy medal zdobyła sztafeta w składzie: Radosław Piotrowski, Maciej Hewelt, Mateusz Wensław. Wszyscy reprezentują barwy UKS „Azymut 45” Gdynia, a ich trenerką jest Agata Porzycz.