1211 (1011) 2015-10-16 - 2015-10-22

#3miastoTweetup w Gdyni na sportowo

Zapowiada się najbardziej rozćwierkana sportowa sobota w historii miasta. Podczas spotkania trójmiejskich miłośników Twittera udostępnione zostaną obiekty Gdyńskiego Centrum Sportu. Zwiedzimy między innymi Gdynia Arenę i Narodowy Stadion Rugby. Szczególnie emocjonującym momentem ma być start ekstremalnego wyścigu „MTB Gdynia Maraton". „#3miastoTweetup" odbędzie się w sobotę 17 października 2015 r. Zbiórka o godz. 11.00 przed Stadionem Miejskim przy ulicy Olimpijskiej 5.

Kwadrans później gospodarze zapraszają do foyer Stadionu Miejskiego. Po obiekcie, oprowadzi kierownik obiektu Dariusz Schwarz. To niecodzienna szansa aby zobaczyć stadion od kuchni, poznać jego sekrety i zasiąść... w szatni gospodarzy. A to nie wszystkie atrakcje.

Tweetup to nieformalne spotkanie w różnych ciekawych lokalizacjach użytkowników Twittera. Jest okazją do osobistego poznania się ludzi, których zazwyczaj łączy relacja wirtualna. Osób o różnych zainteresowaniach, wieku, poglądach, związanych z różnymi branżami. Na tweetupach bywają zarówno twitterowi celebryci, posiadający tysiące obserwujących, jak i świeżo upieczeni użytkownicy, dla których Twitter jest czymś zupełnie nowym.

ikona