1211 (1011) 2015-10-16 - 2015-10-22

Rada Dzielnicy Kamienna Góra zaprasza

Rada Dzielnicy Kamienna Góra zaprasza na ostatni w tym roku spacer z przewodnikiem.
Uczestników oprowadzać będzie licencjonowany przewodnik po Trójmieście Elżbieta Zgoła. Spacer odbędzie się w sobotę 17 października, o godz. 12.00, zbiórka uczestników przy Krzyżu na szczycie Kamiennej Góry. Zakończenie wycieczki około godz.14.00 przy fontannie na Molo Południowym.
RD zaprasza również wszystkich zainteresowanych zdrowym odżywianiem oraz jego wpływem na funkcjonowanie naszego organizmu i dobrego samopoczucia na spotkanie z cyklu „Zdrowe żywienie na 5 z plusem".
Tematem wykładu, który poprowadzi specjalista żywienia, dietetyk w poradnictwie indywidualnym mgr. Edyta Dutkiewicz, będzie „Zdrowie na talerzu, czyli wszystko o produktach wzmacniających Twoją odporność w okresie jesienno-zimowym". Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 19 października o godzinie 17.00 w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej Filia nr 15 przy al. Marszałka Piłsudskiego 18. Uczestnictwo w obydwu wydarzeniach bezpłatne.
Rada Dzielnicy Kamienna Góra organizuje spotkanie z mieszkańcami, które poświęcone będzie bezpieczeństwu ruchu drogowego na ulicach Kamiennej Góry, zakłócaniu ciszy nocnej oraz poprawie bezpieczeństwa mieszkańców dzielnicy.
Na spotkanie to zaproszeni zostaną również przedstawiciele Policji, Straży Miejskiej, a także Zarządu Dróg i Zieleni. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 20 października o godz. 17.00 do siedziby Miejskiej Biblioteki Publicznej Filia nr 15

ikona