1212 (1012) 2015-10-23 - 2015-10-29

„Szkoła Otwarta 2015” - semestr zimowy

 

Uczą, bawią, integrują - dzieci i młodzież, a także dorosłych. Na wszystkich chętnych czeka niezwykle bogaty program zajęć w ramach programu „Szkoły Otwarte". Zajęcia sportowe, muzyczne, taneczne czy teatralne to tylko kilka z mnóstwa propozycji. 15 szkół w całej Gdyni zaprasza nie tylko popołudniami i w weekendy. Zajęcia są bezpłatne lub ich koszt wynosi kilka złotych za godzinę.  W tym roku, miasto przeznaczy na ten cel 130 680 zł.

 

Szkoła Podstawowa nr 16

 ul. Chabrowa 79/5

e-mail: szklolaotwartasp16@vp.pl

Koordynator mgr Ewa Nowak

 

Zajęcia dla dzieci:

- Zajęcia logopedyczne dla klas 0 - B. Stryjewska-Schmidt - środa godz. 16.15-17.00 I gr.; środa, godz. 17.00-17.45 II gr. - bezpłatne

- Zajęcia grafomotoryczne - B. Strojewska-Schmidt - wtorek, godz. 14.45-16.15 gr. I; wtorek, godz. 16.15-17.45 gr.II-bezpłatne

- Zajęcia plastyczne kl. 0-II - M. Seweryn - wtorek 13.50-14.50 kl.0, wtorek 12.45-13.45 kl.1, poniedziałek 14.10-15.10 kl.II-III - 40 zł/semestr

- Zajęcia plastyczne  kl. III-IV- A. Tesmer - środa godz. 15.00 -16.00 - 40 zł/semestr

- „Dyskusyjny Klub Edukacyjny" kl.IV-VI - A. Piątek - środa, godz. 15.30-16.15 - bezpłatne

- „Z ortografią za pan brat"  kl.IV-VI - A. Piątek - wtorek, godz. 15.30-16.15 - bezpłatne

- Klub Przyrodniczy „Mali Odkrywcy" kl.IV-VI - K. Roeske - środa, godz. 15.40-16.25 - bezpłatne

- Klub Polonistyczno-Teatralny kl.IV-VI - K. Mróz - poniedziałek, godz. 12.45-13.30 - bezpłatne

- Kółko Matematyczne „Świat wokół nas” - E. Nowak - piątek, godz. 10.45-11.30 - bezpłatne

- Klub Młodego Szachisty - A. Teopitz - środa, godz. 8.00-9.30 - bezpłatne

- „Skoncentruj się. Czy zauważyłeś coś więcej niż inni?”  Kl. I-II - K. Korzycka poniedziałek, godz. 12.45-13.30 - bezpłatne

- Zajęcia kształtujące skupienie uwagi - wyciszające: D. Derheld - piątek, godz. 13.35-14.20 - bezpłatne

- Zajęcia umuzykalniające J. Zalewska - wtorek, godz. 15.40-16.25 kl. 0-I i godz. 16.30-17.15 kl. II-III (od.11.2015 r.) - bezpłatne

- Zajęcia sportowe: H. Słomska - wtorek, godz. 13.00-14.00 kl.I, środa 17.00-18.00  kl.IV - bezpłatne

 

Zajęcia dla dorosłych:

- Pilates - wtorek, godz. 19.00-20.00, piątek, godz. 19.00-20.00 - 50 zł/m-c

- Zumba  - wtorek, godz. 19.00 - 20.30 czwartek, godz. 19.00-20.30 - 50 zł/m-c

- Siatkówka  - środa, godz. 19.00 - 22.00 - 30zł/m-c

- Gimnastyka usprawniająca - wtorek, godz. 18.00-19.00, czwartek, godz. 18.00-19.00 - 30zł/m-c

- Kółko Plastyczne - czwartek, godz. 15.00-16.30 - 70 zł/sem.

- Język angielski -  środa, godz. 16.45-18.15; 18.30-20.00, czwartek, godz. 16.45-18.15; 18.30-20.00 - 150 zł/sem.

- Nordic Walking -  sobota, godz. 9.00-11.00, niedziela, godz. 9.00-11.00 - 30zł/m-c

- Język hiszpański - poniedziałek, godz. 17.00-18.30 wtorek 17.00-18.30 - 150 zł/sem.

- Brydż - czwartek, godz. 20.00-22.00 - 20 zł/m-c

 

Zespół Szkół nr 9

ul. Chylońska 227

e-mail: hannajarska@wp.pl

Koordynator Hanna Jarska

- Wushu; sztuki walki - środa, godz. 17.00; 18.00 i piątki godz. 17.30-19.00 dla dzieci, oraz środa, godz. 18.45, 21.30, piątek, godz. 19.30-21.30 dla młodzieży i dorosłych

- Piłka nożna - sobota, godz. 8.30-10.00

- Karate - wtorek, godz. 17.30-18.15 i godz. 10.30-11.15 dla dzieci - wtorek, godz. 18.15-19.00 i godz. 11.15-12.00 dla dorosłych

- Ćwiczenia korekcyjne dla dzieci klas I-III szkoły podstawowej - poniedziałek, godz. 8.50-9.35

- Gimnastyka dla kobiet - wtorek, godz. 18.00; 18.45 oraz czwartki godz. 18.00- 18.45

- Tenis stołowy dla dorosłych - poniedziałku-piątek, godz. 16.00-19.00

 

Zespół Szkół nr 11

ul. Porębskiego 21

e-mail: sekretariat@zs11gdynia.pl

Koordynator Monika Pierzga-Czaus

 

- Akademia przedszkolaka - prowadzenie Mirosława Gumowska - poniedziałki i środy, godz. 10.00-14.00 - zajęcia płatne.

- Zajęcia sportowe z Aikido dla dzieci i młodzieży - Daniel Błażejczyk - środa, godz. 18.00-20.00 - zajęcia płatne.

- Piłka siatkowa dziewcząt szkoły podstawowej, gimnazjum oraz dorosłych grup mieszanych - Olszewski Michał - wtorek, godz. 18.30-20.00 (dzieci i młodzież), wtorki godz. 17.30-21.30 (dorośli), czwartek godz. 17.30-19.30 (dzieci i młodzież) - zajęcia bezpłatne/płatne

- Zajęcia sportowo-rekreacyjne dla absolwentów - Halina Krefft - czwartek godz. 19.30-21.30 - zajęcia płatne.

- Zajęcia piłki siatkowej oraz tenisa stołowego dla mieszkańców dzielnicy - Janusz Rodziewicz -piątek, godz. 20-21.30 - zajęcia bezpłatne.

- Zajęcia piłki nożnej dla dzieci - Kp Gdynia - Karol Złonkiewicz - wtorek i czwartek godz. 18.30-20.00 - zajęcia płatne

- Judo dla dzieci - wtorek i czwartek, godz.17.00-19.00 - zajęcia płatne

- Akademia Piłkarska Grzegorza Nicińskiego - wtorek i czwartek, godz.16.30-18.30 i 16.30-18.30 - zajęcia płatne

- Rekreacyjne zajęcia sportowe dla dorosłych - sobota, godz.17.00-19.00, niedziela godz.17.00-21.30 - zajęcia płatne

- Zajęcia piłki nożnej dla dzieci  - Iskra Gdynia - Jarosław Marek - poniedziałek godz. 18.30-20.00, środa godz. 20.00-21.00, poniedziałek, godz. 17.30-18.30,  środa i piątek, godz. 17.00-20.00, poniedziałek, godz.17.30-19.30, środa 18.00-19.00, piątek, godz. 17.00-19.00 - zajęcia płatne

- Karate dla najmłodszych - wtorek i piątek, godz. 14.30-15.30

 

Szkoła Podstawowa nr 6

ul. Cechowa 22, tel. 58 625 40 25,

e-mail: szkola_otwarta@sp6.gdynia.pl

Koordynator Elżbieta Klińska

 

- Język angielski dla kl. 0-V

- Język niemiecki dla kl. I-VI

- Język włoski dla dorosłych

- Język hiszpański dla dzieci, młodzieży i dorosłych

- Język kaszubski dla dorosłych

- Gimnastyka korekcyjna dla klas II

- Zajęcia basenowe dla klas I-III oraz V-VI

- Unihokej dla klas I-III oraz IV-VI

- Koszykówka dla klas IV-VI

- Siatkówka dla klas I-III oraz dla absolwentów

- Rugby dla chłopców z klas I-III,

- Zajęcia taneczne dla uczniów klas I-III,

- Zumba fitness dla osób dorosłych

- Zajęcia szachowe

- Nauka gry na instrumentach muzycznych (gitara, keyboard)

- Zajęcia logopedyczne

Wszelkie informacje dotyczące terminów zajęć, sposobu zapisów oraz płatności, znajdują się pod adresem:

www.sp6.gdynia.pl/index.php/pl/2013-09-22-18-32-37/szkola-otwarta.

 

Szkoła Podstawowa nr 33

ul. Cypriana Godebskiego 8

e-mail: sp33szkolaotwarta@gmail.com

Koordynator mgr Marzena Stec

 

Dla dzieci i młodzieży:

- Język angielski dla kl. I, zapisy u wychowawców klas lub prowadzącego zajęcia, 5 zł

- Język angielski dla kl. II, zapisy u wychowawców klas lub prowadzącego zajęcia, 5 zł

- Język angielski dla kl. III, zapisy u wychowawców klas lub prowadzącego zajęcia, 5 zł

- Zajęcia sportowo-rekreacyjne dla kl. II i III, zapisy u prowadzącego, zajęcia nieodpłatne dla uczniów SP 33

- Zajęcia plastyczno-techniczne dla kl. I, zapisy u prowadzącego, zajęcia nieodpłatne dla uczniów SP 33

- Logopedia dla kl. 0-III, zapisy u prowadzącego zajęcia, 9 zł

 

  Dla dorosłych:

- Aerobik - poniedziałek i czwartek, godz. 19.00-20.00, 8 zł

 

Szkoła Podstawowa nr 10

ul. Morska 192

e-mail:

sekretariat@poczta.sp10gdynia.pl

Koordynator  Katarzyna Kuczyńska

 

Zajęcia dla dzieci:

- Treningi piłki nożnej - piątek gr.I, godz. 13.30-15.00 gr.II, godz. 15.00-16.00 gr.III, godz. 16.00-17.30, płatne 40 zł /m-c tel. 661 969 336

- Zespół cheerleaders  „Dziesiąteczka" gr. zamknięta, poniedziałek, godz. 14.30-16.00, wtorek, godz. 17.30-19.00, czwartek, godz. 16.00-17.30, płatne 45zł/m-c,  tel. 501 516 445

- Zespół cheerleaders „Dziesiątka", absolwentki - poniedziałek, godz. 16.30-17.30, wtorek, godz. 17.30-19.00, środa, godz. 16.30-18.00, płatne 45 zł/m-c, tel. 501 516 445

- Siatkówka chłopców „Absolwent” - sobota, godz. 9.30-11.00 bezpłatne

- Tenis stołowy - sobota, godz. 8.00-9.30 bezpłatne

- Rugby chłopców, sobota godz. 11.00-12.30 bezpłatne

- 7 Gdyńska Gromada Zuchowa „Misie Szczęślaczki" - poniedziałek, godz. 17.30-19.00, bezpłatne tel. 516 51 51 72 druhna Lucyna

- 27 Gdyńska Drużyna Harcerska  „Pajęczaki" - wtorek, godz. 17.30-19.30 kl.IV-VI, piątek, godz. 17.30-19.30 kl. gimnazjalne I-III  tel. 508 169 625 druhna Ola

- Centrum Tańca Szczepan - piątek, godz. 14.40-15.25, 15.30-16.15 tel.58 622 76 43, 502 547 479 płatne gr. w trakcie organizacji

- Nauka gry w szachy - dzieci młodsze - środa 16.00-16.45, 10 zł/ m-c  tel. 609 77 09 09

- Miłośnicy gier karcianych i planszówek  KMF Magic - środa, godz. 16.45-18.00, płatne 10zł/m-c tel.609 77 09 09

- Treningi z elementami baletu dla zespołu cheerleadres „Dziesiąteczka" i „Dziesiątka" gr. zamknięta - ostatnia sobota m-ca zajęcia płatne

- Szkoła językowa - ExpresSchool,  płatne zapisy  tel.509 903 635 /633

- Warsztaty artystyczne „Rondoart"  dla dzieci i młodzieży- środa 14.50-15.50, płatne 18 zł/godz. tel. 514 522 550

 - „Akademia Przyszłości" pomoc w nauce dzieciom gr. zamknięta wg oddzielnego planu cały tydzień bezpłatne

- Treningi piłki  nożnej  dziewcząt  8-10 lat TTKF„Checz" - sobota, godz. 12.30-14.00, płatne 30 zł/m-c  tel. 518 040 621

 

Zajęcia dla dorosłych:

- Siatkówka dla przyjaciół, gr. zamknięta - wtorek, czwartek, piątek, godz. 20.00-22.00

- Zajęcia komputerowe dla dorosłych - czwartek gr. początkująca, godz. 16.00-17.30, gr. zaawansowana, godz. 17.30-19.00, płatne 20 zł/m-c  tel.606 834 812

- Pilates - środa, godz. 17.45-18.45, płatne 30 zł/m-c  tel.605 222 046

- Aerobik dla pań - poniedziałek i środa, godz. 19.00-20.00, płatne 6 zł /godz. tel. 501 516 445

- Tenis stołowy - sobota, godz. 8.00-9.30 bezpłatne

- Zdrowy kręgosłup - gimnastyka dla pań - poniedziałek i środa, godz. 18.00-19.00 płatne 5zł/godz. tel.501 516 445

- Organizacja wystaw w Galerii 10  tel.606 834 814

- Zajęcia edukacji regionalnej w Izbie Kaszubskiej, rezerwacja terminu tel. 58 623 06 33 wew. 30

- Nordic walking - poniedziałek, godz. 8.00-10.00 poziom klasyczny (fitness),

Środa, godz. 9.00-10.30 poziom podstawowy (zdrowotny), bezpłatne tel.606 834 812

- TBC na stepie - wtorek, godz. 19.00-20.00, płatne 8 zł/h  tel. 501 516 445

- Szkoła dysponuje wolnymi terminami wynajęcia  sali gimnastycznej

czwartki i piątki godz. 17.30-22.00, tel. 606 834 812

 

Gimnazjum nr 4

ul. Okrzei 6, tel. 58 663 79 88,

e-mail: gim4@poczta.gdynia.pl

Koordynator Grażyna Szotrowska

 

Zajęcia dla młodzieży:

- Zajęcia choreograficzne i taneczne dla młodzieży - Paweł Sikora - wtorek, godz.    16.30-18.00, zajęcia bezpłatne

- Zespół wokalny - Agnieszka Łabuda - wtorek, godz. 14.30-16.30, zajęcia bezpłatne      

- Pantomima - warsztaty dla klas teatralnych - Tomasz  Kaliński - spotkania weekendowe, godziny zajęć  zostaną podane w późniejszym terminie, zajęcia bezpłatne       

- Klub Odyseusza - zadania spontaniczne - Agnieszka Krasnodębska, sobota, godz. 10.00-12.00, zajęcia bezpłatne

- Odyseja Umysłu dla gimnazjalistów - Irena Motkowska-Matczak - sobota, godz. 10.00-14.00, zajęcia bezpłatne

- Odyseja Umysłu - Anna Drotlew - czwartek, godz. 12.30- 15.00, zajęcia bezpłatne

- Klub Odkrywców Historii, zajęcia w terenie (rajdy, wystawy, muzea)  -  Grażyna Szotrowska - sobota  raz w miesiącu, godz. 9.00-12.00

- Poznam, zanim wyjadę - język francuski - Elżbieta Olczak, sobota, godz. 9.00-12.00, zajęcia bezpłatne

- Poznam, zanim zobaczę -  Paryż i Zamki nad Loarą - M. Balsewicz, D. Giełdzie, sobota, godz. 9.00-12.00, zajęcia bezpłatne

- Gdyńskie Spotkania Kuglarskie - Rafał Polakowski - niedziela, godz. 11.00-14.00, zajęcia płatne -12 zł

Zajęcia dla dorosłych

- Piłka nożna dorośli ( 2 grupy) - Dariusz Nowaczek -  sobota, godz. 14.00-15.30, niedziela, godz. 17.30-19.00, zajęcia płatne 28zł     

- Zajęcia sportowe dla dorosłych - Tomasz Adamski - niedziela, godz. 16.00-17.30, zajęcia płatne 28 zł

- Koszykówka dla dorosłych - Mateusz Rasiewicz, sobota, godz. 17.00-18.30, zajęcia płatne 28 zł

- Zajęcia sportowe dla dorosłych: siatkówka, piłka nożna, koszykówka. Możliwość zorganizowania zajęć w wymienionych  terminach dla nowych osób, zapisy u koordynatora w czasie dyżuru lub przez sekretariat szkoły, sobota 15.30-17.00, niedziela 14.30-16.00, zajęcia płatne 28 zł.      

- Aerobik/Pilates 2 razy w tygodniu. Terminy i godziny zajęć zostaną podane po utworzeniu się grupy. Zapisy w sekretariacie szkoły, zajęcia płatne 6 zł

- Język angielski dla dorosłych grupa dla początkujących  (zapisy we wtorki podczas zajęć) - Aleksandra Szczepińska - wtorek, godz. 18.00-19.00, zajęcia płatne 60 zł

- Język angielski dla dorosłych grupa zaawansowana - Aleksandra Szczepińska - wtorek, godz. 17.00- 18.00, zajęcia płatne 60 zł

- Klub Seniora - Jerzy Skubiszewski - poniedziałek, godz. 15.00-16.00, zajęcia bezpłatne

Dyżury koordynatorki Grażyny Szotrowskiej: poniedziałki 14.30- 16.30. Zapisy bezpośrednio u koordynatora lub telefonicznie przez sekretariat.

 

Szkoła Podstawowa nr 26

ul. Tatrzańska 40

e-mail: ssp26gdynia@wp.pl  

Koordynator Jolanta Głodowska

 

- Szachy - Tomasz Ciesielski - piątek, godz. 12.45-13.30, 4 zł / 45 min

- Język angielski - Beata Majchrzak - wtorek, godz. 8.00-8.45, wtorek, godz. 12.45-13.30, opłata 5 zł / 45 min

-Język angielski -  Ewa Balińska - środa, godz. 12.45-13.30, środa, godz. 13.45-14.30, opłata 5 zł / 45 min

- Zajęcia teatralne - Aleksandra Duraj - środa, godz. 12.45-13.30, środa, godz. 13.45-14.30, opłata 4 zł / 45 min.

- Biżutowisko (tworzenie biżuterii) - Margareta Melion, wtorek, godz. 13.45-14.45, opłata 5 zł / 60 min.

- Piłka nożna - Marek Leszczyński - poniedziałek, godz. 13.45-14.30, kl. II, środa, godz. 13.40-14:25, kl. I, środa, godz. 12.45-13.30, kl. III, piątek, godz. 12.25-13.10, kl. „0", opłata 4 zł / 45 min.

- Gimnastyka korekcyjna - Marek Leszczyński - wtorek, godz. 8.00-8.45, wtorek, godz.13.40-14.25, opłata 5 zł / 45 min.

- Gimnastyka korekcyjna - Aleksandra Świtońska - czwartek, godz. 12.45-13.30, czwartek, godz. 13.45-14.30, poniedziałek, godz. 11.45-12.30, opłata 5 zł / 45 min.

- Zajęcia decoupage - Aleksandra Duraj - środa, godz. 14.15-15.00, czwartek, godz. 15.00-15.45, opłata 10 zł / 45 min.

- Zajęcia plastyczne - Malina Tomaszewska, piątek, godz. 14.30-15.30, opłata 4 zł / 60 min.

- Nauka gry na keyboardzie - Mariusz Kawalec - wtorek, godz. 12.45-13.30, środa, godz. 14.30-15.20, opłata 6 zł / 25 min.

 

Szkoła Podstawowa nr 35

ul. Uczniowska 1

e-mail: monika.sejmicka@wp.pl

Koordynator Monika Sejmicka

 

Zajęcia są kierowane dla dzieci od klas „0" do klas IV.

- j. angielski

- j. rosyjski

- zajęcia plastyczne

- gry i zabawy

- klub przyrodnika

- gimnastyka korekcyjna

- rytmika

- piłkę nożna

- basen

- zajęcia logopedyczne

Zajęcia są płatne. Wszelkich informacji udziela Koordynator Otwartej Szkoły, Monika Sejmicka, e-mail: monika.sejmicka@wp.pl

 

Zespół Szkół nr 7

ul. Stawna 4/6

e-mail: zs7gdy@poczta.gdynia.pl 

Koordynator Iwona Butrym

 

Dla dzieci i młodzieży:

 - Nauka języka angielskiego - Magdalena Malinowska  - grupy przedszkolne, P1- poniedziałek, godz. 9.00, środa, godz. 9.00, P4 - poniedziałek, godz. 8.10, wtorek, godz. 8.10, P2 - wtorek, godz. 10.00, czwartek, godz. 14.45, P3 - wtorek, godz. 9.30, czwartek, godz. 9.00, zajęcia prowadzi mgr Dorota Miezin - Potocka, zajęcia płatne 2,50 zł

- Nauka języka francuskiego - Katarzyna Połchowska - kl. I SP, poniedziałek, godz. 14.45, zajęcia płatne 5zł

- Nauka języka niemieckiego - Małgorzata Mikulska, Magdalena Thiel - Sawczak -  kl. IV, V, VIb SP, zajęcia płatne 5zł

- Koło humanistyczne - Jolanta Timofiejuk - kl VI SP, czwartek, godz. 14.45, zajęcia bezpłatne

- Kółko matematyczne - Małgorzata Sowa - kl. VI SP, wtorek, godz. 13.50, zajęcia bezpłatne

- Techniki twórczego myślenia - Dorota Furgalska, środa, godz. 13.50, zajęcia płatne 5zł

- Kółko komputerowe - Maria Śmiełowska -Bohn - klasy II SP, IIa, środa, godz. 8.00, IIb, poniedziałek, godz. 13.50, IIc, środa, godz. 10.45, IId, czwartek, godz. 10.45, IIA gimn, wtorek 10.45, środa, godz. 12.55, zajęcia bezpłatne

- Kółko szachowe - Tomasz Ciesielski, czwartek, godz. 17.30, zajęcia płatne 7,50zł

- Rytmika - Marta Jankowska-Frączyk - grupy przedszkolne, P1, środa, godz. 10.45, P2, czwartek, godz. 10.00, P3, czwartek, godz. 10.30, P4, czwartek, godz. 11.30, zajęcia płatne 2zł

- Kółko wokalne - Marta Jankowska-Frączyk - środa, godz. 12.55, zajęcia bezpłatne

- Nauka pływania - Monika Midura, Rafał Kaczyński, Arkadiusz Skrzyński, Piotr Wysocki - grupy przedszkolne - P1, wtorek, godz. 12.30, P2, wtorek, godz. 13.30, P3, środa, godz. 12.30, P4, czwartek, godz. 10.15, zajęcia płatne 8 zł

- Nauka pływania - Anna Bogucka,Małgorzata Buczkowska, Monika Midura, Rafał Kaczyński, Krzysztof Perkowski, Adam Słowi, Piotr Wysocki - klasy I-III SP, zajęcia płatne 8 zł

- Gimnastyka korekcyjna - Adam Słowi - wtorek, środa lub piątek, godz. 15.30, zajęcia płatne 3 zł

- Piłka nożna - Krzysztof Perkowski - środa, godz.17.00, zajęcia płatne 2,50 zł

- Kurs na Stopień Młodszego Ratownika WOPR - Piotr Wysocki - kurs płatny 300 zł

- Kurs na Stopień Ratownika WOPR - Piotr Wysocki - dla dorosłych  zajęcia płatne 350,00

Dla dorosłych

- „Akademia dla Rodziców" - Beata Janczak - wtorek, zajęcia płatne 10 zł

- Siatkówka - Maria Mazurkiewicz - czwartek, godz. 19.00-20.30, zajęcia płatne 9 zł

 

Szkoła Podstawowa nr 34

ul. Cylkowskiego 5,

e-mail: sp34.gdynia@info.progman.pl  

Koordynator Mariusz Żelechowski

 

Zajęcia dla dzieci:

- Koło szachowe - Tomasz Ciesielski - piątel, godz. 15.30-17.00, zajęcia płatne 5 zł/godz.

- Warsztaty garncarskie - Jarosława Piątkowska - poniedziałek, godz. 15.00- 20.00, zajęcia płatne 5 zł/godz.                      

- Spotkania z bajką - Małgorzata Popów - poniedziałek, wtorek, środa do południa, zajęcia płatne 5 zł

- Warsztaty origami prowadzone w j. angielskim - Jarosław Moszczyński - zajęcia płatne 5 zł

- Kolorowy świat, zajęcia twórcze dla uczniów klas młodszych - Alicja Kisiel, Małgorzata Kruszewska - środa, godz. 15.00-16.30, zajęcia płatne 45 zł/miesiąc.

- Zajęcia logopedyczne - Małgorzata Przyłuska - zajęcia indywidualne, zajęcia płatne 20 zł

- Rewalidacja - Alicja Przybyszewska - zajęcia indywidualne, płatne 30 zł

- Akademia małego kucharza - Kamila Jankowska, Aleksandra Figurska - wtorek, godz. 14.45-16.25 i 16.35-18.05, zajęcia płatne 50 zł/m-c.

- Metoda Dobrego Startu - Agnieszka Stefańska - 2 godz/tygodniowo, zajęcia płatne 10 zł

Zajęcia dla dorosłych:

- Siatkówka - Bogdan Gruba - wtorek i piątek, godz. 19.30-21.00, zajęcia płatne  70 zł/m-c.

- Judo, MMA crossfit - Jarosław Gleński - poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, godz. 19.30-21.00, zajęcia płatne 100 zł/miesiąc.

- Kurs komputerowy dla seniorów - Joanna Adamczewska - wtorek, godz. 12.00-12.45, środa, godz. 8.50-10.20, czwartek, godz. 9.50-10.35, zajęcia płatne 2 zł

- Gimnastyka usprawniająca dla seniorów - Danuta Dobek - poniedziałek i wtorek, godz. 15.45-16.30, zajęcia płatne 2 zł

- Nordic Walking - Andrzej Makowski - wtorek, godz. 14.30-15.45, zajęcia płatne 7 zł.

Zapisy u prowadzących zajęcia lub w sekretariacie szkoły. Informacje w szkole - drogą telefoniczną lub mailową. Tel. 58  622 14 34 i 58 622 83 33,

e-mail: sekretariat@sp34gdynia.pl

 

Zespół Szkół nr 5

ul. Orłowska 27/33

e-mail: gim5orlowo@wp.pl

Koordynator Joanna Bienia-Fijas,                  tel. 58 624 84 62

 

 - Gimnastyka korekcyjna dla zerówki i kl. I - Iwona Krzyżanowska - piątek, godz. 8.00-8.45, zajęcia płatne 25 zł/miesiąc

- Gimnastyka korekcyjna dla kl. I-III szkoly podstawowej - Iwona Krzyżanowska - piątek, godz. 12.55-13.40, zajęcia płatne 25 zł/miesiąc

- Zajęcia plastyczne dla kl.I-III szkoly podstawowej. - Sabina Tylawska, piątek, godz. 11.50-12.35, piątek, godz. 12.55-13.40,  zajęcia płatne 30 zł/miesiąc

- Uplastycznienie dla kl. I szkoly podstawowej - Elżbieta Staniszewska - wtorek, godz. 11.50-12.35, czwartek, godz. 11.50-12.35, zajęcia płatne 30 zł/ miesiąc

- Ja czytam, Dyskusyjny Klub Edukacyjny dla kl. I-III szkoly podstawowej - Ewa Wildt - środa, godz. 11.50-12.35, zajęcia płatne 25 zł/ miesiąc

- Terapia pedagogiczna dla uczniów z trudnościami w czytaniu i pisaniu kl. I-III szkoly podstawowej - Ewa Wildt - środa, godz. 12.55-13.40, zajęcia płatne 30 zł/zajęcia

- Język francuski szkoła podstawowa (klasy I-III, IV-VI) i gimnazjum oraz dorośli - Marta Gajewska - termin do uzgodnienia, dorośli - czwartek, godz. 18.00-19.30 lub inny termin popołudniowy do uzgodnienia, uczniowie: 30 zł/zajęcia, dorośli (cena uzależniona od liczebności grupy): 1 osoba - 200 zł/miesiąc, 2 osoby - 150 zł/miesiąc, 3 osoby - 100 zł/miesiąc, 4 osoby - 70 zł/miesiąc, powyżej 4 osób - 50 zł/miesiąc, przy grupie powyżej 9 osób - 50 zł/miesiąc,

- Język niemiecki kl. I-III lub IV-VI szkoly podstawowej, oraz dorośli - Paulina Skowrońska - termin do uzgodnienia z osobą prowadzącą, uczniowie: 30 zł/zajęcia, dorośli (cena uzależniona od liczebności grupy): 1 osoba - 200 zł/miesiąc, 2 osoby - 150 zł/miesiąc, 3 osoby - 100 zł/miesiąc, 4 osoby - 70 zł/miesiąc, powyżej 4 osób - 50 zł/miesiąc, przy grupie powyżej 9 osób - 50 zł/miesiąc,

- „DACH - Laender in allen Facetten" - gimnazjum, liceum - Paulina Skowrońska - uczniowie: 30 zł/zajęcia, dorośli (cena uzależniona od liczebności grupy): 1 osoba - 200 zł/miesiąc, 2 osoby - 150 zł/miesiąc, 3 osoby - 100 zł/miesiąc, 4 osoby - 70 zł/miesiąc, powyżej 4 osób - 50 zł/miesiąc, przy grupie powyżej 9 osób - 50 zł/miesiąc,             

- Terapia pedagogiczna - Iwona Nitka - termin do uzgodnienia z osobą prowadzącą, 30 zł/zajęcia (im liczniejsza grupa, tym mniejsza opłata)

- Terapia logopedyczna, (zajęcia indywidualne) - Dorota Datta - termin do uzgodnienia z osobą prowadzącą, 30 zł/zajęcia

- Breakdance - Mariusz Jakubowski - środa, godz. 16.30 (termin może ulec zmianie), zajęcia płatne 40 zł/miesiąc

- Szachy - Mirosław Lewandowski - wtorek, godz. 13.50-14.35; 14.45-15.30; czwartek 8.00-8.45; 8.55-9.40, zajęcia płatne 45 zł/miesiąc

- Warsztaty florystyczne dla dzieci - Anna Michalak - dokładne terminy do uzgodnienia po zebraniu chętnych uczestników, zajęcia płatne 10 zł

- Rytmika (zajęcia muzyczno - ruchowe) dla klasy 0, I - III - Iwona Guberska - termin do uzgodnienia po zebraniu chętnych, zajęcia płatne 40 zł/miesiąc

- Rytmika z umuzykalnieniem, wokalno - instrumentalne - Iwona Guberska - termin do uzgodnienia po zebraniu chętnych, zajęcia płatne 40 zł

- Nauka gry na instrumencie: pianino, keyboard, flety. Wokal - I. Guberska - termin do uzgodnienia po zebraniu chętnych, zajęcia płatne 40 zł (im liczniejsza grupa, tym mniejsza opłata)

- Nauka gry na instrumencie, (zajęcia indywidualne) - Wojciech Ostrowski - termin do uzgodnienia z osobą prowadzącą, zajęcia płatne 30 zł/zajęcia

 

Zespół Szkół nr 15

ul. Jowisza 60

e-mail: wsaklak@op.pl

Koordynator Wojciech Sakłak,

tel. 604 251 550

 

Zajęcia dla dzieci:

- J. angielski - prowadzący Raymond Tuttle, tel 500 634 686 i 58 621 48 41 różne poziomy zaawansowania, zajęcia płatne 520 zł/semestr

-Szkółka karate - prowadzący Piotr Wróbel, tel. 602 249 971 i Witek Piasek, tel. 500 217 879 - wtorek i czwartek, godz. 18.30-19.30, zajęcia płatne 45 zł/miesiąc

- Dziecięcy teatr tańca - prowadzący Jolanta Borysiewicz, tel. 697 884 416 - środa, godz. 17.15-18.15, zajęcia płatne 30 zł/miesiąc

- Teatr Tańca Sarasvati - prowadzący Jolanta Borysewicz, tel 697 884 416 - środa, godz. 18.15-19.15, zajęcia płatne 30 zł/miesiąc.

- Tenis stołowy - prowadzący Piotr Robakowski, tel 58 621 40 36 - poniedziałek-czwartek, godz. 17.00-19.00, zajęcia bezpłatne

- Plastusie - zajęcia plastyczne dla dzieci - prowadzący Katarzyna Piekacz, tel. 501 312 759, termin do ustalenia, zajęcia płatne 20zł/miesiąc

- Warsztaty szachowe - prowadzący Tomasz Ciesielski, tel. 510 739 808 - poniedziałek, godz. 15.00-16.30, zajęcia płatne 40zł/miesiąc

- Klub młodego artysty - prowadzący Justyna Sudzik, tel. 693 353 691 - termin do ustalenia, zajęcia płatne 5zł/godzina

- Judo (UKS Opty) - prowadzący Bogdan Gruba, tel 504 159 015, Jarek Gleński, tel. 508 138 210 - termin do ustalenia, zajęcia płatne 70 zł/miesiąc

Zajęcia dla dorosłych

- Malarstwo sztalugowe - prowadząca Dorota Czajkowska, tel. 607 958 409 - sobota, godz. 10.00-13.00, zajęcia płatne 30 zł/miesiąc

- Gimnastyka dla pań - prowadząca Iwona Różańska, tel. 500 230 322 - poniedziałek i środa, godz. 19.30-20.30, zajęcia płatne 5 zł/godzina

- Chwarznieńska Liga Tenisa Stołowego - prowadzący Damian Robakowski, tel. 694 793 881 - poniedziałek-czwartek, godz. 19.00-21.00, w 3 grupach: I, II i III liga, zajęcia płatne 50 zł/semestr

- Joga - prowadząca Jolanta Borysewicz, tel. 697 884 416 - środa, godz. 19.30-20.30, zajęcia płatne 40 zł/miesiąc

- Zumba - prowadząca Martyna Aulak, tel 603 682 885 - poniedziałek i piątek, godz. 18.30-19.30, zajęcia płatne 45 zł/miesiąc

- Tenis stołowy - prowadzący Damian Robakowski, tel. 694 793 881, tel. 58 621 40 36 - poniedziałek-czwartek, godz. 17.00-21.00, zajęcia płatne 5 zł/wejście

- J. angielski dla początkujących - Bożena Kołodziej-Marcinkowska, tel. 508 382 878 - dorośli, zajęcia płatne 7 zł/godz.,

- J. angielski dla średnio zaawansowanych (dorośli) - Bożena Kołodziej-Marcinkowska, tel. 508 382 878, zajęcia płatne 7zł/godz

- J. angielski dla zaawansowanych (dorośli) - Bożena Kołodziej-Marcinkowska, tel. 508 382 878, zajęcia płatne 7 zł/godz

- Gimnastyka dla pań - Joanna Balicka, tel. 602 625 593, zajęcia płatne 6 zł/godz

- Stretching - ćwiczenia rozciągające i wzmacniające mięśnie - Izabela Sobiecka, tel. 501 516 445, zajęcia płatne 6 zł/godz

- Siatkówka (dorośli) - Mirosława Piotrzkowska, tel. 504 542 995, zajęcia bezpłatne

- Zdrowy kręgosłup - profilaktyka schorzeń kręgosłupa - Joanna Błocka, tel. 696 440 806, zajęcia płatne 6 zł/godz

- Total Body Condition - ćwiczenia aerobowe - Joanna Błocka, tel. 696 440 806, zajęcia płatne 6zł/godz

- Aerobik z elementami Zumby - Joanna Błocka, tel. 696 440 806, zajęcia płatne 6 zł/godz.,

- Piłka nożna (dorośli) - Sebastian Czajka, tel. 502 078 709, zajęcia płatne 7zł/godz

- Biegi na orientację - dzieci i młodzież od 8 do 18 lat - Agata Porzycz, tel. 502 283 461, zajęcia bezpłatne

 

 - Gry i zabawy dla dzieci klas I - III szkoly podstawowej - ćwiczenia ogólnorozwojowe - Paweł Ludwichowski, tel. 604 797 786, 6zł/godz

- Zajęcia komputerowe dla seniorów - Anna Sozańska, tel. 668 109 857, zajęcia bezpłatne 

 

Szkoła Podstawowa nr 40

ul. Rozewska 33

e-mail: sp40@poczta.fm

Koordynator Joanna Polmańska

 

- Język angielski dla dzieci. Zapisy drogą mailową - marta.dmochowska@wp.pl,

Aby powstała grupa musi się zapisać co najmniej sześć osób - poniedziałek,

klasy I, godz. 13.40-14.25, klasy III, godz. 14.40-15.25, klasy V godzina 15.30 -16.15, klasy II godz. 16.20-17.05, środa, klasy III godz. 12.40 -13.25, klasy II godz. 13.40-14.25, klasy IV godz. 14.40-15.25, klasy I godz. 15.30-16.15, piątek, klasy II godz. 12.40-13.25, zajęcia płatne 10 zł

- Klub drugoklasisty, Renata Pyryt, poniedziałek, godz. 12.40-13.25, zajęia płatne 2,50zł

- Akademia pięciolatka, Lucyna Szypuła, środa, godz. 13.00-13.45, zajęcia płatne 2,50zł

- Zajęcia plastyczne z elementami fotografiki, Joanna Drabińska, czwartek, godz. 16.15-17.00, zajęcia płatne 2,50 zł

- Gimnastyka artystyczna, dla dzieci kl. I-IV Karolina Mielewska, czwartek, godz. 17.00-17.45, zajęcia płatne 5 zł

- Matematyczne łamigłówki dla kl. III, Grażyna Jeszke, środa, godz. 16.20-17.05, zajęcia płatne 2,50 zł

- Warsztaty wokalne - Krystyna Wilk, Joanna Polmańska, sobota godz. 10.15-11.00, niedziela godz. 9.00-11.00

- Nauka pływania: różne grupy, zaawansowania Leszek Żuchowski, kontakt pod nr tel. 696 421 157, zajęcia płatne 110 zł

- Nauka języka włoskiego dla dzieci (grupa średniozaawansowana) Małgorzata Dopka, środa godz. 16.30-17.20, zajęcia płatne 5zł

- Mały Artysta, Katarzyna Stachowicz, piątek, godz. 15.30-16.15, zajęcia płatne 4 zł

Zajęcia dla dzieci, odbywają się w godzinach popołudniowych. Nie ma możliwości zorganizowania grup bezpośrednio

przed lub po lekcjach.

Zajęcia dla dorosłych i młodzieży

- Nauka języka włoskiego dla początkujących, Małgorzata Dopka, środa, godz. 17.30-19.00, zajęcia płatne 15 zł

- Zajęcia sportowe: koszykówka, Tadeusz Barański, poniedziałek, godz. 19.00-20.30, czwartek, godz. 20.00-21.30, zajęcia płatne 10zł

- Gimnastyka rekreacyjna dla pań, pilates Karolina Mielewska, wtorek, godz. 18.00-19.00, czwartek 18.00-19.00, zajęcia płatne 10 zł