1212 (1012) 2015-10-23 - 2015-10-29

Zobacz to, co najlepsze w Teatrze Miejskim

Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza w Gdyni zaprasza 23 i 24 października o godz. 19.00 na „Żółtą łódź podwodną” Pawła Huellego w reżyserii Krzysztofa Babickiego. Z powodu remontu żaglowca „Dar Pomorza” spektakle te, prezentowane dotychczas na jego pokładzie, zagramy na małej scenie Teatru Miejskiego w Gdyni, ul. Bema 26.

Legenda światowej muzyki rozrywkowej. The Beatles. I ich charyzmatyczny lider – John Lennon. Nieśmiertelne przeboje, skomplikowana przyjaźń i miłość, która zagroziła zespołowi. Czy wspomnienia rozmarzonych fanek czwórki z Liverpoolu pomogą rozwikłać tajemnicę ich sukcesu, rozpadu i jednej z największych zbrodni w branży muzycznej – zabójstwa Lennona?

25 października o godz. 19.00 zapraszamy na komedię Yasminy Rezy „Bóg mordu” w reżyserii Tomasza Mana.

Dwa małżeństwa, tysiąc słów, wojna charakterów i zaskakujący przebieg akcji. Syn jednych wybił zęby synowi drugich. Spotykają się by wyjaśnić nieporozumienie, ale nie tak szybko do niego dojdą, po drodze zawładnie nimi tytułowy „bóg mordu”. Znakomity tekst, który jest tylko pretekstem do brawurowej gry aktorów, dzięki którym śmiejemy się i płaczemy równocześnie.

Strona internetowa:

http://www.teatrgombrowicza.art.pl/

ikona