1215 (1015) 2015-11-13 - 2015-11-19

Co kieruje Twoim wyborem? - warsztaty

„Co kieruje Twoim wyborem?" - warsztaty dla nauczycieli o neuromarketingu organizowane przez Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni. EXPERYMENT proponuje warsztaty dla nauczycieli, pedagogów i psychologów szkolnych z zakresu neuromarketingu. Odbędą się one w szczególnym momencie - okresie przygotowań przed świętami Bożego Narodzenia, kiedy konsumpcjonizm oraz natężenie działań reklamodawców wzmaga się.

Wraz z Ekspertem – dr Wojciechem Glacem z Uniwersytetu Gdańskiego - uczestnicy będą mogli odpowiedzieć sobie na pytania dotyczące naszego mózgu: jak reagujemy na reklamy, jakie jest podłoże oceny i decyzji konsumenckich? Organizatorom warsztatu zależy, by wiedza i umiejętności, wzbogacone także o własne przykłady reklam, mogły zostać wykorzystane przez uczestników w trakcie zajęć szkolnych na wszystkich poziomach nauczania. Pedagodzy otrzymają pakiet wiadomości, służący do uświadomienia uczniów i wychowanków o czających się za atrakcyjnymi reklamami przekazach.

Warsztaty rozpoczną się w czwartek 10 grudnia 2015 r. o godzinie 16.15 w sali D w budynku nr III i potrwają ok. 2 godziny. Maksymalna liczba uczestników wynosi 50 osób. Zapisy rozpoczną się 15 listopada i potrwają do 8 grudnia bądź do wyczerpania wolnych miejsc. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Wszystkie informacje będą dostępne na stronie www.experyment.gdynia.pl