1216 (1016) 2015-11-20 - 2015-11-26

W Gdynia InfoBox coś dla każdego

Gdynia InfoBox (ul. Świętojańska 30) zaprasza:
- w sobotę, 21 listopada o godz. 13.00 - na Warsztaty plastyczne „Ryba-wiersz".

Wydarzenie w ramach XIV Ogólnopolskiego Przeglądu „Połowy Poetyckie". Warsztat plastyczny „Ryba-wiersz" dla dzieci i rodziców poprowadzi Magdalena Nowak - zapraszamy dzieci z rodzinami do indywidualnej lub wspólnej, kreatywnej zabawy. Przy zastosowaniu różnych technik (rysunek, collage) w połączeniu ze słowem, przelej na papier swoje myśli i emocje. Użyj swojej wyobraźni, fantazji i stwórz własną plastyczno-poetycką Rybę - wiersz!
CultureBox;
- w środę 25 listopada o godz. 17.30 - na próbę otwartą Gdyńskiego Chóru Kameralnego - próba otwarta. Sala, I p.
- w czwartek, 26 listopada o godz. 17.00
- Gdyńskie Warsztaty Podróżnicze „Wyjdź w Świat" - Bożena Uciechowska - „Nepal" oraz Jowita i Jakub Łukaczyńscy - „Korea Południowa". Sala, I p.
Wystawa: „Podróż za dwa uśmiechy"
Podróż za 2 uśmiechy to akcja społeczna zainicjowana przez gdyńską blogerkę Dankę Ślipy, mająca na celu wypromowanie idei biletów rodzinnych i częstszego podróżowania komunikacją miejską przez rodziny z dziećmi. Akcja trwała przez całe wakacje 2014 roku. W tym czasie rodzice uwieczniali na zdjęciach swoje podróże autobusami, tramwajami, trolejbusami czy kolejką SKM. W akcji wzięło udział 20 rodzin. Dzięki nim na blogu „Frajda nad morzem" powstała historia ich podróży, w której głównymi bohaterami są mali mieszkańcy Trójmiasta i okolic.
Zapraszamy w dniach 23-29 listopada.
Sala, I p.