1217 (1017) 2015-11-27 - 2015-12-03

Zajęcia dla dzieci i młodzieży w Klubie MW

Klub Marynarki Wojennej zaprasza na zajęcia teatralne dla dzieci i młodzieży. Zajęcia odbywają się w w siedzibie klubu (ul. Zawiszy Czarnego 1), w każdy wtorek o godz. 16.30. Opiekunem grupy jest Natalia Szafrankiewicz.

Podczas zajęć uczestnicy będą mieć okazję, by poznać tajniki gry scenicznej oraz techniki autoprezentacji, będą eksperymentować z gestem i mimiką, zmierzą się z różnymi możliwościami interpretacji tekstu, będą mogli spróbować swoich sił jako współautorzy scenariusza. Celem zajęć jest stworzenie i zaprezentowanie przed publicznością etiudy teatralnej.

Termin: wtorki w godz. 16.30 – 18.00. Uczestnicy: dzieci i młodzież w wieku 10-14 lat. Zapisy: tel. 261 26 35 18 w. 31 lub e-mail: n.szafrankiewicz@mw.mil.pl

***

Serdecznie zapraszamy pełne energii i uśmiechu dziewczynki w wieku od lat 6, które chcą dołączyć do grupy gimnastyczno-tanecznej Małe Róże.

Zajęcia odbywają się w każda środę o godz. 17.00 w Klubie Marynarki Wojennej /ul. Zawiszy Czarnego 1 w Gdyni/. Zajęcia są bezpłatne. Małe Róże to zespół taneczny z wieloletnią tradycją, funkcjonujący od kilkunastu lat w Klubie MW. Dziewczynki w wieku od 6 roku życia, uczestniczą w zajęciach taneczno-gimnastycznych, podczas których szlifują technikę tańca klasycznego, jazzowego oraz nowoczesnego, a także kształtują poprawną postawę ciała i pracują wytrwale i systematycznie nad wrażliwością oraz lekkością ruchu i gestu. Rok rocznie dziewczynki uczestniczą w wydarzeniach kulturalnych, organizowanych w Klubie, a także w przeglądach form scenicznych Marynarki Wojennej. W zeszłym roku zdobyły tytuł laureata tego przeglądu, przechodząc do finałowych występów Festiwalu Wojska Polskiego w Kołobrzegu.