1217 (1017) 2015-11-27 - 2015-12-03

Zrób Mikołaja - weź udział w konkursie

Przedszkole nr 42 „Pod Modrzewiem” w Gdyni zaprasza dzieci ze wszystkich gdyńskich przedszkoli oraz dzieci w wieku przedszkolnym (3-5 lat) nieuczęszczające do przedszkola, do wzięcia udziału w rodzinnym konkursie na przestrzenną figurę św. Mikołaja.

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym (3-5 lat) zarówno uczęszczających do gdyńskich przedszkoli, jak i nie chodzących do przedszkola oraz ich rodziców. Prace konkursowe dzieci wykonują wraz z opiekunami, rodzeństwem, dziadkami. Wymagania techniczne:

- praca musi być wykonana przez dziecko  własnoręcznie przy niewielkiej pomocy osoby dorosłej

- praca musi być przestrzenna (wykonana np. z papierowego stożka, bibuły, szmatek, kawałków drutu, drewnianych patyczków, pierników itp.)

Do pracy należy dołączyć imię i nazwisko dziecka, jego wiek oraz zgodę rodziców na przetwarzanie danych osobowych dziecka do celów związanych z powyższym konkursem oraz na publikację wyników konkursowych na stronie internetowej przedszkola,  dane teleadresowe placówki, do której uczęszcza dziecko, lub o adres opiekunów dziecka (w przypadku dzieci nieuczęszczających do przedszkola).

Prace należy dostarczyć do 14.12. 2015 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 16.12.2015 r. a lista laureatów oraz zwycięskie prace umieszczone zostaną na stronie internetowej przedszkola: www.ps42.gdynia.pl

Nadesłanych prac nie zwracamy.

Organizator konkursu: Przedszkole nr 42 „Pod Modrzewiem” ul. Płk. Dąbka 199a 81-155 Gdynia: Izabela Borkowska, Alicja Pilniakowska.