Uwaga! Od maja łagodniejsze zasady bezpieczeństwa związane z pandemią koronawirusa  Uwaga! Od maja łagodniejsze zasady bezpieczeństwa związane z pandemią koronawirusa 
1218 (1018) 2015-12-04 - 2015-12-10

Praktyczne aspekty ekonomii - szkolenie

Fundacja FLY i Narodowy Bank Polski zapraszają do bezpłatnego udziału w ciekawym projekcie, którego celem jest przybliżenie praktycznych aspektów zagadnień ekonomicznych.
W projekcie zaplanowano indywidualne spotkania z doradcą w zakresie problemów z pożyczkami, kredytami, spadkami, czy domowym budżetem. Uczestnicy wezmą także udział w praktycznych warsztatach przybliżających nowoczesne formy korzystania z rachunku bankowego przez Internet oraz za pomocą karty i bankowości mobilnej. Uzupełnieniem będą wykłady na temat ekonomii na co dzień, korzystania z produktów bankowych, bezpieczeństwa związanego z korzystaniem z tych produktów, prawnych aspektów zawierania umów i kwestii spadków. Projekt uzyskał dofinansowanie z Narodowego Banku Polskiego. Projekt potrwa do połowy lutego. Szczegółowe informacje i zapisy w biurze Fundacji FLY, ul. Świętojańska 36/2 w godzinach 9.00 - 19.00.