1220 (1020) 2015-12-18 - 2016-01-07

Podziękowania

Szkoła Podstawowa nr 21 w Gdyni, ul. Jana z Kolna 5 serdecznie dziękuje sponsorom: Aptece Dyżurnej, pl. Kaszubski 8, firmie Sebex, ODDK, PZU Gdynia, Marion, Pamapol, JUMPCITY Gdynia, PKO BP, VEMAT Automaty Żywnościowe Mateusz Mazur, Pryzmat Gdynia, PHU GODAR, D. Purol, Mobile Services Team, Teatr Muzyczny w Gdyni, Teatr Miejski w Gdyni, Helios Gdynia, Multikino, EDU ROBOT, Jerzy Słabuszewski z Rumi za pomoc w organizacji festynu charytatywnego „Dar Serca” 5 grudnia br. Dziękujemy za tak hojne wsparcie naszej idei pomocy uczniom z rodzin ubogich.
***
Dyrekcja Gimnazjum nr 3 w Gdyni serdecznie dziękuje ciastkarni TIRAMISSU z Gdyni Chyloni za pomoc w organizacji obchodów Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych.
***
Dyrektor Przedszkola nr 21 „Demptusiowo” ul. Demptowska 42 wyraża podziękowania dla marketu budowlanego „Castorama” w Rumi za piękną, żywą choinkę; Cukierni „Agusia” z Rumi za wykonanie 2 pysznych tortów na uroczystość otwarcia przedszkola oraz nadania imienia. Panu Henrykowi Weyer za przygotowanie sali i pomoc w przygotowaniu poczęstunku. Pani Aleksandrze Siateckiej- „Fotografia” za profesjonalne zdjęcia oraz Agnieszce Jancewicz-Adamczyk za operatywność i wszelką okazaną pomoc.

ikona