1220 (1020) 2015-12-18 - 2016-01-07

Rekord frekwencji i doskonała zabawa – VIII Mikołajkowe Zawody Pływackie za nami

6 grudnia, na Krytej Pływalni przy ZS nr 7 w Gdyni, odbyły się VIII Mikołajkowe Zawody Pływackie. Uczniowski Klub Sportowy „Siódemka” Gdynia, organizator zawodów, wraz z Zespołem Szkół nr 7 w Gdyni oraz Radą Dzielnicy Witomino Leśniczówka zadbali nie tylko o sportową rywalizację, ale również o wiele innych atrakcji.
W tegorocznej edycji zawodów wzięło udział ponad 230 zawodników w sześciu kategoriach wiekowych. Jednak największe emocje wywołała nowa konkurencja  - sztafeta rodzinna 2 x 25 m stylem dowolnym. Skład drużyny sztafetowej stanowił rodzic i dziecko. Wystartowało ponad 30 sztafet. Takiego szaleństwa i dopingu ta pływalnia już dawno nie widziała, a emocje sięgały zenitu.

Najlepsi zawodnicy w swoich kategoriach wiekowych zostali nagrodzeni medalami, pięknymi pucharami oraz upominkami od firmy AXA. Jednak niezależnie od zajętego miejsca, dzięki hojności sponsorów, każdy z uczestników oprócz pamiątkowego medalu mógł otrzymać upominki ufundowane przez TFI PZU, NN Investent Partners, TFI Allianz, TFI Skarbiec oraz Gdyńskie Centrum Sportu.
UKS 7 Gdynia już zapowiedział, że za rok odbędzie się kolejna edycja zawodów.  To świetna informacja dla tych, którzy nie zdążyli zapisać się w tym roku oraz tych, którzy wychodzili z zawodów w doskonałych nastrojach i zapewniali o swoim udziale w IX edycji.
Wszystkim serdecznie gratulujemy.

ikona