1220 (1020) 2015-12-18 - 2016-01-07

Szukam pracy z Integracją

Centrum Integracja oraz LOBO HR – agencja doradztwa personalnego, zapraszają wszystkich chętnych do udziału w projekcie pt. „Szukam pracy z Integracją – Zacznij od CV!”.
Adresaci projektu: wszyscy chętni, którzy potrzebują konsultacji i porady dotyczącej CV, niezależnie od wieku, doświadczenia zawodowego, wykształcenia, posiadanego orzeczenia  o stopniu niepełnosprawności lub jego braku. Będą to w szczególności mieszkańcy Gdyni, Gdańska, Sopotu, Rumi, Redy, Wejherowa i mniejszych miejscowości. Działania kierujemy do osób, które poszukują pracy, jak i tych, które planują ją zmienić lub też chcą poprawić swoje CV  z myślą o przyszłości. 

Cel projektu: praktyczne  i merytoryczne wsparcie osób mających problem z tworzeniem  i napisaniem dokumentów aplikacyjnych ze szczególnym uwzględnieniem CV.

Termin i miejsce projektu: listopad 2015 – styczeń 2016. W każdy poniedziałek w godz. 12.30-14.30 w Centrum Integracja Gdynia, ul. Traugutta 2.

Zasady:  Konsultacje są bezpłatne, indywidualne. Udzielać ich będzie ekspert działu HR z LOBO HR Sp. z o.o. Obowiązywać będą wcześniejsze zapisy pod nr tel. 570 066 306 lub 505 606 776. Pod tymi numerami można także uzyskać więcej informacji.

Jako Centrum Integracja Gdynia działając non-profit w ramach Stowarzyszenia Przyjaciół Integracji organizacja zajmuje się szeroko rozumianą poprawą sytuacji osób z niepełnosprawnością.
Więcej informacji na stronie:
www.integracja.org

ikona