1220 (1020) 2015-12-18 - 2016-01-07

W „Kurierze Gdyńskim” piszą

W najnowszym „Kurierze Gdyńskim”, który od wtorku, 15 grudnia można kupić w kioskach oraz na stronie http://www.prasa24.pl/gazeta/kurier-gdynski poczytacie Państwo o tym, że:
- królują potrawy wigilijne - dwie strony ciekawych i różnorodnych przepisów mieszkańców Gdyni.
- Fani sagi „Gwiezdne wojny” spotkają się w Gdyni – zaprasza portal Młoda Gdynia, a patronuje wydarzeniu „Kurier Gdyński” - wszystko 18 grudnia w dniu polskiej premiery filmu.
- wkrótce na Bulwarze Nadmorskim otworzy podwoje pierwszy gdyński browar. Będzie tam można skosztować czterech gatunków autorskich piw.
- redakcja zbiera dary dla zwierząt ze schroniska Ciapkowo. Potrzebne są rzeczy do ocieplenia bud (kołdry, koce, ciepłe swetry itp.), karma, ale też smycze, obroże czy szelki. Dary można przynosić od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00 do redakcji „Kuriera Gdyńskiego” (ul. Świętojańska 139).
- w cyklu Arkadiusza Brzęczka „Sekrety domów Gdyni” o tym jakie skarby kryć może kamienica żydowskich potentatów w branży owocowej.
- w sekcji Historia - piórem Małgorzaty Sokołowskiej - 45 lat od tamtego tragicznego Grudnia'70 w Gdyni i o nowej książce „Pogrzebani Nocą”.

ikona