Nocny Bieg Świętojański – zmiany w organizacji ruchu (21-22.06.2024)
1220 (1020) 2015-12-18 - 2016-01-07

W bibliotece nie tylko książki…

Gdyńska Biblioteka Akademicka (Działki Leśne, ul. Warszawska 47) zaprasza wszystkich chętnych w godzinach otwarcia biblioteki do skorzystania ze świątecznej bookcrossingowej loterii książkowej „Książka pod choinkę”.
Przygotowaliśmy dla każdego przyjemną lekturę – w piątek, 18 grudnia przyjdź i wylosuj coś dla siebie! Każdy los wygrywa!

Biblioteka Mały Kack (ul. Łowicka 51) zaprasza dorosłych w piątek 18 grudnia o godz. 17.00 na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki „Zaczytana Kafejka”.
Tym razem porozmawiamy o książce Roberta Pucka „Pająki pana Roberta”.

Mediateka Pogórze (ul. Wadm. K. Porębskiego 21) zaprasza młodzież w wieku powyżej 14 lat w piątek 18 grudnia o godz. 17.00 na spotkanie Klubu Miłośników Zadrukowanych Stron.
Zastanowimy się, co warto przeczytać, opowiemy o ostatnio odkrytych książkach oraz przedstawimy tytuły, które z czystym sumieniem możemy polecić innym.

Biblioteka pod Żabką (Chylonia, ul. Kartuska 20B) zaprasza młodzież w wieku gimnazjalnym i licealnym we wtorek, 22 grudnia na spotkanie Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki Liter_Czarka. Będziemy rozmawiać o książce „Krąg” Matsa Strandberga i Sary Bergmark Elfgren, skandynawskim thrillerze dla młodzieży.

Na wszystkie spotkania wstęp wolny.

Pełna, bieżąca oferta kulturalno-edukacyjna Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdyni dostępna jest na stronie www.mbpgdynia.pl. Jesteśmy też na Facebooku:
www.fb.pl/mbpgdynia.

ikona