Uwaga! 4-7 i 10.10 neutralizacja niewybuchu. Obowiązuje zakaz wchodzenia do wody na plażach morskich w Gdyni.  Uwaga! 4-7 i 10.10 neutralizacja niewybuchu. Obowiązuje zakaz wchodzenia do wody na plażach morskich w Gdyni. 
1223 (1023) 2016-01-22 - 2016-01-28

Piaf, Aznavour i Brel w Gdyni

W Gdynia Arenie szykuje się widowisko dzięki, któremu publiczność przeniesie się prosto na Montmartre. Podczas „Paris! The Show”, usłyszymy najsłynniejsze francuskie piosenki z pierwszej połowy XX wieku. Wydarzenie odbędzie się 6 marca, ale bilety są już dostępne w sprzedaży.

Spektakl jest dziełem Gila Marsalli, autora i twórcy bardzo dobrze przyjętego w naszym kraju widowiska Piaf! The Show, będącego hołdem dla Edith Piaf w setną rocznicę jej urodzin. Jedną z gwiazd nowego przedstawienia z Paryżem w roli tytułowej, jest utalentowana aktorka Anne Carrere, dobrze znana polskiej publiczności dzięki kreacji piosenkarki w Piaf! The Show.

W programie Paris! The Show, goście wydarzenia wysłuchają 30 najbardziej francuskich piosenek, największych artystów sceny francuskiej. Wśród nich znaleźli się: Charles Aznavour, Jacques Brel, Edith Piaf, Maurice Chevalier, Lucienne Boyer, Charles Trenet, Josephine Baker, Yves Montand. Wykonania utworów podjęli się trzej soliści: Annie Carrere, Jules Grison i Stephanie Impoco, w towarzystwie zespołu i tancerzy. Wszystko zostanie oprawione w bogatą oprawę wizualną i aranżacją scenograficzną.

Bilety są już dostępne w Empikach, sklepach sieci Media Markt i Saturn, a także wszystkich punktach sieci Ebilet.pl oraz na www.goodmusic.pl

Paris! The Show

6 marca, godz. 20.00

Gdynia Arena

Kazimierza Górskiego 8

Bilety: 90 zł, 120 zł, 150 zł , 170 zł