UWAGA. W piątek 30.09.2022r. w budynku Urzędu Miasta Gdyni zostanie przeprowadzona próbna ewakuacja. Więcej informacji w komunikacie.  UWAGA. W piątek 30.09.2022r. w budynku Urzędu Miasta Gdyni zostanie przeprowadzona próbna ewakuacja. Więcej informacji w komunikacie. 
1223 (1023) 2016-01-22 - 2016-01-28

Zobacz to, co najlepsze w Teatrze Miejskim

Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza w Gdyni zaprasza 22 stycznia o g.19.00 na teatralną adaptację opowieści Kena Hughes’a „Sammy” w reżyserii Andrzeja Mańkowskiego.

Czarna komedia ku przestrodze wszystkim, którym spirala długów wymyka się spod kontroli.  Wziąłeś mały kredyt? Może „chwilówkę” z ogłoszeniowego słupa z dostawą do domu? Zagrałeś w kasynie? Postawiłeś na wyścigach? Sammy Lee Ellerman przez dwa „el” zrobił już to wszystko. W imię muzyki, a właściwie przeboju wszech czasów, którym podbije światowy show business. Teraz próbuje zastawić go w lombardzie, bo macedońska mafia nie ma litości dla dłużników. Ciepła, wzruszająca, zabawna, przewrotna, wypełniona muzyką, brawurowo zagrana opowieść o marzeniach, które ma każdy z nas.

23 i 24 stycznia o g. 19.00 zapraszamy na małą scenę naszego teatru na sztukę Pawła Huellego  „Żółta Łódź Podwodna” w reżyserii Krzysztofa Babickiego.

Legenda światowej muzyki rozrywkowej. The Beatles. Nieśmiertelne przeboje, skomplikowana przyjaźń i miłość, która zagroziła zespołowi. Czy wspomnienia rozmarzonych fanek czwórki z Liverpoolu pomogą rozwikłać tajemnicę ich sukcesu, rozpadu i jednej z największych zbrodni w branży muzycznej – zabójstwa Lennona?

Strona internetowa:

http://www.teatrgombrowicza.art.pl/