1224 (1024) 2016-01-29 - 2016-02-04

Medale Prezydenta RP dla zasłużonych pracowników gdyńskiej oświaty

Uroczystość wręczenia medali Prezydenta RP dla zasłużonych pracowników oświaty odbyła się w czwartek 21 stycznia 2016 roku w Dworze Artusa w Gdańsku. Wśród wyróżnionych znalazło się 46 osób pracujących w prowadzonych przez gdyński samorząd placówkach oświatowych.

Wiceprezydent Gdyni Bartosz Bartoszewicz z gdyńskimi nauczycielami, fot. mat. prasowe UM Gdyni

Medale przyznawane są przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, za minimum 10 lat pracy zawodowej w przypadku medalu brązowego, 20 lat pracy - medal srebrny oraz medal złoty za minimum 30 lat pracy.

Medale Złote za Długoletnią Służbę
Arabczyk Mieczysław Tomasz - I Akademickie Liceum Ogólnokształcące;
Bartold Zbigniew Stefan - I Akademickie Liceum Ogólnokształcące;
Boike Regina Helena - Zespół Wczesnej Edukacji nr 1;
Cegielska Dorota - VI Liceum Ogólnokształcące;
Ciesielska Krystyna - Szkoła Podstawowa nr 42;
Dudzis Wanda Bronisława - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2;
Gada Ewa Urszula - Zespół Szkół Specjalnych Nr 17;
Garczyńska Lilia Wanda - Szkoła Podstawowa nr 18;
Gruchała Elżbieta - Zespół Szkół Specjalnych Nr 17;
Hacia Zdzisława - Szkoła Podstawowa nr 21;
Ilnicka Violetta - Przedszkole 8 „Pluszowy Misiaczek";
Katulska Barbara Irena - Zespół Wczesnej Edukacji nr 1;
Koszałkowska Mirosława Józefa - Przedszkole 15;
Kruk Jolanta - Przedszkole 48 „Morska Przygoda";
Łachacz Marianna - Przedszkole 11 „Pod Kasztanami";
Łockiewicz Marzena - Gimnazjum nr 4;
Majda Jolanta Hanna - VI Liceum Ogólnokształcące;
Mazurek Elżbieta Kazimiera - Gdyński Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli;
Ostałowska Janina Halina - Szkoła Podstawowa nr 35;
Przybyszewska Jolanta - Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 2;
Sroczyńska Urszula - Zespół Wczesnej Edukacji nr 1;
Studnicka Jolanta Elżbieta - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2;
Walaszkowska Joanna Maria - Przedszkole nr 22;
Wieczerzycki Wojciech Adam - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4;
Żubertowska Halina - Przedszkole 11 „Pod Kasztanami".

Medale Srebrne za Długoletnią Służbę
Bodnar Andrzej Bogdan - Zespół Szkół nr 12;
Chilimoniuk Natalia Damroka - VI Liceum Ogólnokształcące;
Demytruk Bożena Krystyna - Zespół Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych;
Dziuba Krystyna - Przedszkole nr 30;
Gondek Katarzyna - Szkoła Podstawowa nr 39;
Gościńska Małgorzata Ewa - Zespół Szkół nr 10;
Kulik Beata Barbara - Szkoła Podstawowa nr 13;
Lachowicz Magdalena Bogumiła - VI Liceum Ogólnokształcące;
Lewandowska Lucyna - Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna nr 1;
Ligęska Lucyna Bogusława - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2;
Miszewska Jolanta - Szkoła Podstawowa nr 35;
Ochota - Derc Joanna - Przedszkole nr 52;
Piątek Ewa - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5;
Podborna Violetta - Szkoła Podstawowa nr 39;
Śliwińska Ewa Jolanta - VI Liceum Ogólnokształcące;
Tomaśko - Pilarska Aldona Sabina - Szkoła Podstawowa nr 35;
Uzarewicz Celestyna Gertruda - Szkoła Podstawowa nr 21;
Zaręba Elżbieta Barbara - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2;
Żakiewicz Maciej Krzysztof - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2.

Medale Brązowe za Długoletnią Służbę
Jachowska Anna Maria - Szkół Podstawowych nr 21;
Kras Anna Jadwiga - Zespół Szkół Usługowych.

fot. mat. prasowe UM Gdyni