1224 (1024) 2016-01-29 - 2016-02-04

Zapraszamy do udziału w konkursie o Gdyni

90- lecie Gdyni to szereg przedsięwzięć kulturalnych, edukacyjnych, sportowych i odwołujących się do naszej pamięci i tożsamości. Z tej okazji, rusza Konkurs Wiedzy o Gdyni, adresowany do wszystkich osób, które interesują się miastem, wiedzą o niej dużo i chciałyby więcej, znają jej historię i śledzą bieżące wydarzenia.
Konkurs, poza okazją do dobrej zabawy i świętowania, ma dać możliwość sprawdzenia swojej wiedzy, zaprezentowania jej szerszemu gronu a także - wygrania niezwykłych nagród, przekazanych przez dziesiątki gdyńskich firm, placówek, instytucji i stowarzyszeń. Wśród nich są takie przedmioty, których nie da się nigdzie kupić.
Zgromadziliśmy setki nagród, które ucieszą wszystkich, którzy lubią Gdynię, czują się w niej dobrze i są dumni z jej historii i tożsamości.
Konkurs składać się będzie z eliminacji, ewentualnego półfinału, a zakończy w maju Galą Finałową, prowadzoną w konwencji teleturnieju.
Nagrody przewidziane są nie tylko dla zwycięzców i uczestników Gali Finałowej, ale będą również losowane spośród wszystkich uczestników konkursu.
Szczegóły na stronie internetowej: www.gdynia.pl/90lat i pod numerem telefonu 58 66 88 781.
Na zgłoszenia czekamy do 29 lutego, zachęcamy jednak, by nie czekać z nimi do ostatniej chwili.