1228 (1028) 2016-03-04 - 2016-03-10

Wiosenna edycja trójmiejskiego Festiwalu PROGRESSteron

Wiosenna edycja trójmiejskiego Festiwalu PROGRESSteron odbędzie się w dniach 4-6 marca 2016 w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni.

Motywem przewodnim 33. PROGRESSteronu jest: „Ta jedna rzecz, która ma wpływ na moje życie” #tajednarzecz

Ta jedna rzecz jest jednocześnie zaproszeniem do rozmowy uczestników Festiwalu i próbą podzielenia się z innymi swoimi przemyśleniami. Mogą to być rzeczy całkiem drobne, jak np. codzienna szklanka wody z cytryną lub spacer z psem, a mogą być duże – jak np. decyzja o zmianie ścieżki zawodowej czy chęć wyjazdu w podróż życia. Niezależnie od znaczenia, każda z tych rzeczy ma swoją wartość i o tym w tej edycji chcemy rozmawiać.

Co na trójmiejskim PROGRESSteronie?

3 dni, ponad 70 warsztatów i wykładów, znani trenerzy, międzynarodowa ekipa, stoiska i partnerzy Festiwalu, którzy wspierają ten projekt oraz sporo twórczego zamieszania.

PROGRESSteron Trójmiasto tworzą: Katarzyna Jewstafiew-Mierzejewska – dyrektorka, Anna Koprowska – kierowniczka Biura Festiwalowego, Agata Kruszczyńska – PR & Marketing, Lucyna Lewandowska – fotografka i koordynatorka wolontariuszy oraz Szymon Popek – fotograf i koordynator Festiwalu.

Program festiwalu można znaleźć na stronie: http://www.festiwalprogressteron.pl/trojmiasto/ Profil na FB: https://www.facebook.com/Trojmiasto.PROGRESSteron

***

Festiwal PROGRESSteron to pierwsze i jak do tej pory największe tego typu wydarzenie w Polsce. Od 13 lat organizowany jest w ramach festiwalu warsztaty rozwojowe dla kobiet. Festiwal PROGRESSteron skierowany jest do kobiet zainteresowanych swoim rozwojem osobistym  i zawodowym. Edycje - jesienna i wiosenna - odbywają się w największych miastach Polski: Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Warszawie.