1229 (1029) 2016-03-11 - 2016-03-17

Pediatryczny Punkt Pobrań Krwi - wielkie otwarcie

12 marca 2016 r. w godz. 8.00 – 12.00 odbędzie się otwarcie - pierwszego w Trójmieście, tylko dla dzieci - Pediatrycznego Punktu Pobrań Krwi, który znajduje się NZOZ „Śródmieście” przy ul. Abrahama 57.
Wystrój gabinetu wizualizowany jest na Stumilowy Las z bajki o Kubusiu Puchatku. Na ścianie namalowane są postacie z bajek a całe wyposażenie w gabinecie jest w kolorach uwielbianych przez dzieci. Jest też kącik dla dzieci wyposażony w różnego rodzaju gry, zabawy, kolorowanki.
Personel medyczny pracujący w Pediatrycznym Punkcie Pobrań Krwi jest wysoce wykwalifikowany w pobraniu krwi u dzieci,  ubrany jest w kolorowy strój medyczny.
W sobotę będzie można skorzystać z szeregu bezpłatnych konsultacji dla dzieci m.in: konsultacje alergologiczne wraz z testami alergologicznymi oraz spirometrią, konsultacje logopedyczne, konsultacje neurologiczne, konsultacje laryngologiczne,  konsultacje nefrologiczne, konsultacje endokrynologiczne, konsultacje ortopedyczne, konsultacje pediatryczne, konsultacje stomatologiczne, konsultacje położnicze, konsultacje dot. szczepień. Ponadto dla dzieci poniżej 1 roku życia będzie dostępne badanie USG jamy brzusznej za darmo. Przychodnia NZOZ Śródmieście poza szeregiem bezpłatnych konsultacji dla dzieci przygotowała wiele atrakcji tj.: wizyta Olafa z Krainy Lodu, malowanie twarzy, balonowe ZOO, upominki dla każdego dziecka, loteria z nagrodami. Wszystkie badania laboratoryjne dla dzieci w dniu otwarcia będą -50% tańsze
Pediatryczny Punkt Pobrań Krwi Autoryzowany jest przez NZOZ Laboratorium Analityczne i czynny jest od poniedziałku do piątku od 7.30 do 10.00. Wyniki dostępne są online tego samego dnia, natomiast w formie papierowej można je odebrać następnego dnia po godz. 11.00.